سایت شیک : طراحی سایت

بازگشت كارمندان به دفاتر اپل به تاخیر افتاد

بازگشت كارمندان به دفاتر اپل به تاخیر افتاد

شرکت اپل به دنبال افزایش موارد مبتلا شدن به کووید ۱۹ در آمریکا و جهان، بازگشت کارمندانش به محل کارشان را یک ماه به تاخیر انداخت.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، سازنده آیفون اولین غول فناوری آمریکایی است که برنامه هایش برای نرمال سازی فعالیت را به علت استمرار همه گیری کووید ۱۹ در سرتاسر جهان و موارد مبتلا شدن شامل افزایش شیوع نوع دلتای ویروس کرونا به تاخیر می اندازد. منابع آگاه به بلومبرگ نیوز گفتند: این شرکت به کارمندانش حداقل یک ماه قبل از زمان بازگشت الزامی به دفاتر اطلاع خواهد داد.

اپل در ژوئن از کارمندانش خواسته بود از اوایل سپتامبر دستکم سه روز در هفته در محل کارشان حاضر باشند. این در شرایطی است که سایر شرکتهای فناوری بزرگ آمریکایی با دورکاری کامل کارمندانشان موافقت کرده اند.

تیم کوک، مدیرعامل اپل در ابتدا بازگشت کارمندان در تابستان را برنامه ریزی کرده بود. وی پیش از این گفته بود هیچ جایگزینی برای همکاری رو در رو وجود ندارد اما ما یاد گرفتیم چگونه می توانیم کارمان را خارج از دفتر بدون قربانی کردن بهره وری یا نتایج مورد نظر انجام دهیم. تمامی این آموخته ها اهمیت دارند و زمانی که همه گیری را پشت سر بگذاریم، تمامی موارد عالی در مورد اپل را حفظ خواهیم کرد و بهترین تغییراتی که سال جاری داشته ایم را در آن خواهیم گنجاند.

مدیرعامل اپل در یک یادداشت داخلی به دسترس پذیر بودن واکسن و کاهش نرخ مبتلا شدن اشاره کرده بود. برخی از کارمندان این شرکت در دوران همه گیری در ایام خاصی به فعالیت در محل کار پرداخته بودند.

بر اساس گزارش رویترز، اغلب شرکتهای فناوری همچون توییتر و سلزفورس مدل های دورکاری دائمی یا هیبریدی که تلفیقی از دورکاری و حضور در محل کار است را برگزیده اند.

منبع:

1400/05/01
11:10:25
5.0 / 5
1001
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک