سایت شیک : طراحی سایت
مدیرعامل زیرساخت مطرح كرد؛

تأثیر گذاری شرکت ارتباطات زیر ساخت در ICT کشور

تأثیر گذاری شرکت ارتباطات زیر ساخت در ICT کشور

به گزارش سایت شیک، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم تودیع و معارفه معاونان شرکت اظهار داشت: هرگونه تغییر و تحول در این شرکت می تواند درکلICT کشور و حتی منطقه تاثیر گذارباشد.به گزارش سایت شیک به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، محمد جعفرپور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم تودیع و معارفه معاونین شرکت ارتباطات زیرساخت اظهار داشت: برای ما افتخار است که هرکس از شرکت جدا می شود، در بالاترین سطوح تصمیم گیریICT کشور مجدداً به کار گرفته می شود و این نشان دهنده سطح بالای توانمندی نیروی انسانی ما در شرکت ارتباطات زیرساخت است.
وی اضافه کرد: بطور قطع به لحاظ تأثیر گذاری، این شرکت در نوک هرم ICT کشور قرار دارد و هرگونه تغییر و تحول در این شرکت می تواند در کل ICT کشور و حتی منطقه تأثیر گذار باشد.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: پروژه هایی که در خلیج فارس در حال انجام می باشد حاصل تلاش و مجاهدت همکاران معاونت فنی و پشتیبانی همه معاونت ها و همکاران عزیز بوده است و نقشه ارتباطات کریدورهای بین المللی را تغییر می دهد. اتفاقی که در خلیج فارس درحال رخ دادن است؛ بطور قطع در ارتباطات کشورهای حاشیه خلیج فارس، کشورهای شرق آسیا مثل چین و هند تأثیر گذار است و این نشان دهنده تلاش ها و زحمات همکاران ما در این شرکت می باشد.
جعفر پور خاطرنشان کرد: سرمایه شرکت ارتباطات زیرساخت مراکز گسترده و مجهز در سراسر کشور نیست، سرمایه ما نیروی متخصص، متدین و متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که سخت کوشانه و مجاهدانه کارها را به پیش می برند و به مردم و نظام اسلامی خدمت می کنند.
وی اظهار داشت: کسی که در زیرساخت مشغول شده و روزهای سختی را پشت سر گذاشته، هم خود رشد کرده و هم مجموعه را رشد داده است. چنین فردی هیچگاه از شرکت ارتباطات زیرساخت جدا نخواهد شد و همیشه باقی خواهد ماند.
در این مراسم طبق احکام جداگانه ای از طرف مهندس محمد جعفرپور معاون وزیر، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، دکتر امیرحسین عامی مطلق به عنوان معاون راهبردی و توسعه کسب وکار و مسعود عظیمی به سمت معاون توسعه منابع مدیرعامل منصوب شدند و احکام خودرا از مدیرعامل شرکت دریافت نمودند.
همچنین محمد جواد فراهانی که مدتی پیش به سمت مدیرکل دفتر مدیریت پروژه و بودجه منصوب شده بود، حکم خودرا از مدیرعامل شرکت، دریافت کرد.
در ادامه مجید خباز عضو هیأت مدیره، دکتر امیرحسین عامی مطلق، مسعود عظیمی، تقی محمدی، محمدجواد فراهانی و دکتر نوروزی مطالبی را در ارتباط با جایگاه و اهداف شرکت ارائه کردند.1402/03/30
11:28:20
5.0 / 5
495
تگهای خبر: شركت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک