سایت شیک : طراحی سایت
در حاشیه جلسه دولت

زارع پور: دولت ۳۰ نوع حمایت جدید برای پشتیبانی از کسب وکارهای اینترنتی در نظر گرفته است

زارع پور: دولت ۳۰ نوع حمایت جدید برای پشتیبانی از کسب وکارهای اینترنتی در نظر گرفته است

به گزارش سایت شیک، وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات اظهار داشت: 30 نوع حمایت و قابلیت جدید در بخشنامه حمایتی دولت از کسب وکارهای اینترنتی پیش بینی شده و از تسهیل صدور مجوز تا معافیت مالیاتی در آن، آمده است.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دولت بخشنامه ای برای پشتیبانی از کسب وکارهای اینترنتی و پلت فرم هایی که میزبان این کسب وکارها هستند به تصویب رساندیم.
وی اضافه کرد: ۳۰ نوع حمایت و قابلیت جدید برای این ها پیش بینی شده و از تسهیل صدور مجوز تا معافیت مالیاتی در این بخشنامه آمده است.
زارع پور با اعلان اینکه ثبت نام در پلت فرم های داخلی مورد تایید به مفهوم گرفتن مجوز است، افزود: هم معافیت مالیاتی و هم بسته های تبلیغاتی و هم این که در آینده خدمات الکترونیکی دولتی بوسیله این پلت فرم ها به مردم ارائه شود را در نظر داریم.
وزیر ارتباطات افزود: قدم اول برای اجرای بخشنامه این بود که بدانیم کدام پلت فرم ها مشمول دریافت این بخشنامه است که ضوابط مربوطه در روز یکشنبه اعلام و ابلاغ گردید و فراخوانی هم داده ایم که ظرف یکی دو هفته آتی نتایج آن مشخص می شود.
وی تصریح کرد: بعد از آن، هم خود پلت فرم ها و هم کسب وکارهایی که روی آن فعالیت دارند مشمول حمایت هایی می شوند. دولت مصمم است کسب وکارهای اینترنتی را در داخل کشور رونق ببخشد.
منبع:

1401/08/26
12:10:47
5.0 / 5
591
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک