سایت شیک : طراحی سایت
به دلیل نگرانی از كاهش درآمد؛

آمازون صاحبان کسب وکار را از قوانین ضد انحصار کنگره می ترساند

آمازون صاحبان کسب وکار را از قوانین ضد انحصار کنگره می ترساند

آمازون که نگران کاهش نفوذ و درآمد خود بعد از تصویب قوانین ضد انحصار جدید در کنگره آمریکاست، برای مقابله به روشی جدید متوسل شده است.به گزارش سایت شیک به نقل از سی ان بی سی، شرکت آمازون با ارسال ایمیل هایی برای صاحبان کسب وکار که اقلام و کالاهای خودرا بوسیله این شرکت به فروش می رسانند، به آنها هشدار داده که قوانین ضد انحصار کنگره کسب وکار این افراد را تهدید خواهدنمود.
در این ایمیل ها ادعا شده قوانین اصلاحی ضد انحصار که به تصویب کمیته قضائی کنگره رسیده، توانایی افراد برای فروش کالاهای خود بوسیله آمازون را محدود می کند. فروش کالاهای عرضه شده از طرف افراد و شرکت های ثالث یکی از مهم ترین منابع درآمدی آمازون شمرده می شود.
اگر چه ممکنست این قوانین در جریان تصویب نهایی در کنگره آمریکا تغییر کنند، اما آمازون مدعی است عملیاتی شدن آنها به ویژه به کسب و کارهای متوسط و کوچک لطمه می زند. این در حالیست که کنگره این قوانین را با هدف مقابله با رویه های ضد رقابتی آمازون ضد همین کسب وکارها به تصویب رسانده است.
قرار است جهت بررسی بیشتر موضوع نشست هایی غیرحضوری با حضور آمازون و صاحبان کسب و کارهای ثالث اجرا شود. شش قانون ضد انحصار درحال تصویب در کنگره آمریکا اقدامات انحصارطلبانه شرکت هایی مانند آمازون، اپل، فیسبوک و گوگل را مشکل تر کرده و خرید شرکت های موفق رقیب، اعمال تبعیض به نفع خدمات ارائه شده توسط خود، انتقال داده ها میان خدمات مختلف متعلق به یک شرکت و غیره را دشوارتر کرده و از طرف دیگر تصمیم گیری در مورد پرونده های ضد انحصار را توسط دادستان های کل ایالتی و تنظیم مقررات فدرال برای شکایت از شرکت های انحصارطلب را تسهیل می کند.

1400/05/30
13:41:45
5.0 / 5
202
تگهای خبر: خدمات , شركت , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک