سایت شیک : طراحی سایت
برای جلوگیری از حملات فیشینگ

نرم افزار آكروبات را آپدیت كنید

نرم افزار آكروبات را آپدیت كنید

با توجه به این که استفاده از فایل های PDF مخرب در حملات فیشینگ بوسیله ایمیل در میان مهاجمان رواج دارد، لازم است کاربران ادوبی و پی دی اف، نسبت به به روزرسانی نرم افزار Acrobat and Reader اقدام نمایند.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، شرکت ادوبی طی هفته ی گذشته با انتشار به روزرسانی هایی، ۴۴ لطمه پذیری را در محصولات مختلف خود وصله کرد. مرکز ماهر (مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای کامپیوتر ای) اعلام نموده در این بین ۱۰ لطمه پذیری بحرانی در Acrobat and Reader و پنج لطمه پذیری بحرانی در Adobe Illustrator وصله شده است.
محصولات لطمه پذیر شامل این دیزاین، این کپی، ایلاستریتور، انیمیت و مدیوم می شوند. در این بین، به روزرسانی منتشرشده مربوط به محصول Acrobat and Reader از اهمیت بیشتری برخوردارست. بهره برداری از لطمه پذیری روزصفرم به شناسه CVE-2021-28550 در این محصول منجر به اجرای کد دلخواه روی سیستم لطمه پذیر خواهد شد.
همین طور مهاجمان در بعضی حملات محدود با بهره برداری فعال از این لطمه پذیری کاربران ویندوز را هدف قرار داده اند. با توجه به این که استفاده از فایل های PDF مخرب در حملات فیشینگ بوسیله ایمیل در میان مهاجمان رواج دارد، لازم است در اسرع وقت به به روزرسانی نرم افزار Acrobat and Reader اقدام کنید و در صورت عدم امکان به روزرسانی، از گشودن فایل های PDF مشکوک با بهره گیری از این نرم افزار لطمه پذیر خودداری کنید.
در جدول زیر اطلاعات مختصری از برخی لطمه پذیری های مهم محصولات پرکاربرد Adobe آورده شده است.

1400/02/29
13:02:57
5.0 / 5
1235
تگهای خبر: سیستم , شركت , كاربر , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک