سایت شیک : طراحی سایت

گوگل ۱۰ هزار شغل تمام وقت به وجود می آورد

گوگل ۱۰ هزار شغل تمام وقت به وجود می آورد

به گزارش سایت شیک شرکت گوگل سال جاری هفت میلیارد دلار در دفاتر و دیتاسنترهای سراسر آمریکا سرمایه گذاری خواهد نمود که کمتر از 10 میلیارد دلار در سال 2020 خواهد بود و 10 هزار شغل تمام وقت بوجود می آورد.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، تازه ترین سرمایه گذاری گوگل شامل طرحهای توسعه برای دیتاسنترهای نبراسکا، کارولینای جنوبی و تگزاس، دفاترش در آتلانتا، واشنگتن، شیکاگو و نیویورک خواهد بود.

گوگل یک میلیارد دلار در کالیفرنیا که مقر اصلی این شرکت است، هزینه می کند. گوگل در شرایطی به این اقدام دست می زند که خیلی از شرکتها در حال خروج از منطقه سیلیکون ولی هستند برای اینکه شیوع ویروس کرونا و متداول شدن دورکاری موجب شد شرکتها هزینه های عملیاتی بالاتر و مالیاتهای سنگین این ایالت را مورد بازنگری قرار دهند و تصمیم بگیرند به منطقه کم هزینه تری نقل مکان کنند.

ساندرای پیچای، مدیرعامل گوگل اظهار نمود: این سرمایه گذاری دستکم ۱۰ هزار شغل تمام وقت جدید در گوگل ایجاد خواهدنمود. این شرکت هم اکنون بیش از ۸۴ هزار کارمند در آمریکا دارد.

بر اساس گزارش رویترز، پیچای اشاره کرد خدمات گوگل در سال ۲۰۲۰ در فعالیت اقتصادی به ارزش ۴۲۶ میلیارد دلار در آمریکا سهیم بودند.
1399/12/30
14:34:01
0.0 / 5
1660
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک