سایت شیک : طراحی سایت
در پی استقبال كاربران

استوری توییتر از كار افتاد!

استوری توییتر از كار افتاد!

قابلیت جدید استوری توییتر به نام ˮفلیتسˮ (Fleets) پس از راه اندازی جهانی آن تحت تاثیر حجم بالای استقبال كاربران، با كندی روبرو شد.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، فلیتس که در بالای صفحه توییتر قرار می گیرد، به کاربران اجازه می دهد محتوایی ارسال نمایند که بعد از ۲۴ ساعت ناپدید می شود و همین طور استوریهایی که توسط کاربران دیگر ارسال می شود را مشاهده کنند.

اما تقاضا جهت استفاده و کنجکاوی کاربران درباره این توانایی جدید، روی عملکرد آن تاثیر گذاشت و خیلی از کاربران توییتر کندی عملکرد فلیتس را گزارش کردند و حتی بعضی از آنها اعلام کردند که قابلیت فلیتس در اپلیکیشن آنها کار نمی کند.

توییتر به تک کرانچ اعلام نمود از این مشکل باخبر بوده و در کوشش برای رفع آنست. این مشکل موجب شد کاربران در هنگام مشاهده فلیتس با کندی حرکت صفحات روبرو شوند که ممکنست به نظر برسد دستگاهشان ایراد دارد اما در واقع مشکل اپلیکیشن توییتر است.

بسیاری از کاربران به دنبال وقوع این مشکل به توییتر اعتراض و اعلام نمودند علیرغم این که آپدیت جدید را با قابلیت فلیتس دریافت کرده اند اما نمی توانند از این محصول استفاده کنند.

این حقیقت که توییتر به علت حجم بالای استقبال کاربران از فلیتس پاسخگوی همه نیست، شاید اولین نشانه موفقیت قابلیت جدید باشد.

فلیتس به دنبال عرضه عمومی این توانایی، به ترند شماره یک و اسنپ چت که مبدع قالب استوری بوده است، به ترند شماره دو در توییتر تبدیل شدند. کاربران در توییتهایشان به مقایسه استوریهای توییتر با اسنپ چت پرداختند و البته از این شکایت داشتند که توییتر بجای دکمه ویرایش پیام، قابلیت استوری را عرضه نموده است.

بر اساس گزارش تک کرانچ، توییتر در سال های اخیر ثبات قابل توجهی پیدا کرده است به خصوص با در نظر گرفتن حجم مطالب فوری که در این پلت فرم منتشر می شود و توسط سران جهان مورد استفاده قرار می گیرد با این وجود مشکل فلیتس ممکنست برای مدتی ادامه داشته باشد.
1399/08/30
16:50:22
5.0 / 5
1532
تگهای خبر: چت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک