سایت شیک : طراحی سایت
در ادامه اعتراضات آمریكا؛

رئیس فیسبوك به سبب عدم حذف پست های گروه مروج خشونت پوزش خواست

رئیس فیسبوك به سبب عدم حذف پست های گروه مروج خشونت پوزش خواست

مارك زاكربرگ مدیرعامل فیسبوك به سبب عدم حذف پست های ارسالی یك گروه خشونت طلب به نام حافظان كنوشا در آمریكا مجبور به عذرخواهی شد.به گزارش سایت شیک به نقل از آسین ایج، زاکربرگ در مطلبی که به همین دلیل در فیسبوک منتشر نموده اعلام نموده که این شبکه اجتماعی با پاک نکردن محتوای صفحه مذکور در ابتدای هفته جاری گرفتار اشتباه شده است.
کاربران صفحه حافظان کنوشا خواهان مسلح شدن حامیان خود بمنظور ورود به شهر کنوشا در ایالت ویسکانسین شده بودند. کنوشا به دنبال شلیک یک پلیس به فردی سیاه پوست به نام جیکوب بلیک صحنه اعتراضات و تظاهرات گسترده بوده است.
زاکربرگ در پست ویدئویی خود دراین زمینه افزوده است: صفحه حافظان کنوشا سیاست های فیسبوک را نقض کرده و گروهی از کاربران آنرا بعنوان یک صفحه نامناسب علامت زده بودند. من به سبب تأخیر در حذف این صفحه عذرخواهی می کنم.
زاکربرگ قبل از این هم به سبب رسوایی مربوط به شرکت کمبریج آنالیتیکا و دسترسی بدون مجوز این شرکت به داده های خصوصی کاربران فیسبوک مجبور به عذرخواهی شده بود. فیسبوک سرانجام روز چهارشنبه صفحه مورد اشاره را حذف نمود. خشونت ها در شهر کنوشا تاکنون منجر به مرگ دو نفر و زخمی شدن یک نفر شده است.

1399/06/11
23:06:54
5.0 / 5
1855
تگهای خبر: شركت , كاربر , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک