سایت شیک : طراحی سایت
در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا؛

بازدید معاون رییس جمهور از دستاوردهای وزارت ارتباطات

بازدید معاون رییس جمهور از دستاوردهای وزارت ارتباطات

سایت شیک: دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم در نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا مورد توجه مردم و مسئولان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.به گزارش سایت شیک به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا که به مناسبت هفته دولت و برای ارائه دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم درحال برگزاری است، انسیه خزعلی معاون رییس جمهوری از دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید نمود.
وی با حضور در غرفه وزارت ارتباطات با خدمات و کارهای سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه آشنا شد و گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های در دست اقدام این حوزه را دریافت کرد.
در این نمایشگاه که روز گذشته شروع شده و تا سه شنبه ۷ شهریور ماه ادامه دارد، شرکتها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات نیز دستاوردهای خود در دولت سیزدهم را در عرصه های مختلف زیرساختی و ارتباطی شامل حوزه فضایی، توسعه ارتباطات ثابت مبتنی بر فیبرنوری، پست، پست بانک و توسعه ارتباطات روستایی ارائه کرده اند.
علاوه بر آن شرکت های فعال بخش خصوصی در عرصه تولید تجهیزات مخابراتی و ارتباطی و بخش های مختلف تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در غرفه این وزارتخانه، تولیدات و محصولات خودرا ارائه و معرفی می کنند.
نمایشگاه روایت خدمت، وعده و وفا با حضور غلامحسین اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهوری و میثم لطیفی رییس سازمان امور اداری و استخدامی در محل نمایشگاه های دائمی تهران ۴ شهریور ماه آغاز به کار کرد.


1402/06/06
10:01:34
5.0 / 5
443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک