سایت شیک : طراحی سایت
مهلت ثبت نام در فراخوان تا ۳۱ شهریور؛

حمایت ویژه برنامه ملی میکروالکترونیک از طرح های ساخت تراشه

حمایت ویژه برنامه ملی میکروالکترونیک از طرح های ساخت تراشه

سایت شیک: برنامه ملی میکروالکترونیک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی از طرح های نیمه تمامی که نتایج رو به پیشرفت داشته اند، حمایت می کند.به گزارش سایت شیک به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، برنامه ملی میکروالکترونیک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی در نظر دارد در امتداد راه اندازی مرکز ملی پیشران میکروالکترونیک از طرح های ساخت تراشه حمایت ویژه کند و آنها را در اولویت خود برای تکمیل پروسه طراحی تا نمونه سازی تولیدی قرار دهد.
این حمایت برای طرح هایی است با اولویت گلوگاهی و راهبردی که حداقل دو بار نمونه سازی شده اند و نتایج قابل تأیید و رو به پیشرفت داشته اند.
در راستای پشتیبانی از تولید دانش بنیان میکروالکترونیک، در صورت وجود ضمانت خرید عمده از بهره برداران معتبر، هزینه ساخت ماسک ست توسط معاونت حمایت خواهد شد.
متقاضیان تا ۳۱ شهریور فرصت دارند ضمن ثبت نام در این فراخوان در سایت خدمت معاونت علمی، پروپوزال طراحی، اسناد آخرین وضعیت نمونه سازی و نتایج تست های انجام شده و اسناد در رابطه با نیاز بهره بردار را بصورت محرمانه به دبیرخانه محرمانه معاونت علمی خطاب به برنامه ملی میکروالکترونیک و ایمیل micro@isti.ir ارسال نمایند.


منبع:

1402/05/23
10:59:22
5.0 / 5
302
تگهای خبر: خرید , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک