سایت شیک : طراحی سایت
بررسی عملكرد دستگاه ها در ارائه خدمات الكترونیك؛

وحیدی: کاهش سرعت اینترنت حاکی از ضعف عملکرد دولت می باشد

وحیدی: کاهش سرعت اینترنت حاکی از ضعف عملکرد دولت می باشد

به گزارش سایت شیک، نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی کاهش سرعت اینترنت را حاکی از ضعف عملکرد دولت دانست و اظهار داشت: بارگذاری مجدد اطلاعات تعدادی از قوانین مثل قانون رتبه بندی حاکی از موازی کاری است که نشان میدهد موانعی همچون تعارض منافع و عدم شفافیت بر سر راه دولت هوشمند است.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، محمد وحیدی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) و در جریان بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره ی عملکرد دستگاه های مسئول در تحقق اهداف دولت هوشمند و ارائه خدمات دولت الکترونیک، از دولت برای صدور ۱۲۰۰ مجوز در سامانه های و از وزارت ارتباطات برای توسعه اینترنت روستایی تشکر کرد.
ایشان سپس اظهار داشت: فرصتی برای پای کار آمدن دولت هوشمند به وجود آمده که لازمه آن توسعه حوزه فناوری است. طبق فاکتورهای رشد در سال ۲۰۲۰، سه پله تنزل داشتیم که سرعت اینترنت نیز حاکی از ضعف عملکرد دولت می باشد.
وحیدی در آخر اظهار داشت: از ۱۵۳ پنجره واحدی که باید تشکیل گردد، تنها ۱۵ پنجره واحد به وجود آمده است. هچنین از ۱۶۶۳ خدمات الکترونیکی تنها برخی از آنها بصورت برخط درآمده است. بارگذاری مجدد اطلاعات تعدادی از قوانین مثل قانون رتبه بندی حاکی از موازی کاری است که نشان میدهد موانعی همچون تعارض منافع و عدم شفافیت بر سر راه دولت هوشمند است.

منبع:

1401/06/29
22:19:01
5.0 / 5
388
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک