سایت شیک : طراحی سایت

ضرورت حل مشکلات پلت فرم های بومی برای افزایش کیفیت خدمات

ضرورت حل مشکلات پلت فرم های بومی برای افزایش کیفیت خدمات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر ضرورت حل مشکلات پلت فرم های برخط کشور و لزوم توجه ویژه به آنها در جهت توسعه و افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم تاکید کرد.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سیزدهمین جلسه کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال ذیل کارگروه ویژه دیجیتال با محوریت مشکلات و موانع پلت فرم های ارائه دهنده خدمات بیمه برخط و پیشنهاد ارائه شده توسط بیمه مرکزی جهت راه اندازی سوئیچ بیمه مرکزی و با حضور دستگاه های عضو در محل جلسات ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد.
عیسی زارع پور -رئیس کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال- بر ضرورت حمایت کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال دولت از شکل گیری پلت فرم های بومی خدمات رسان در همه حوزه ها در کشور و نیز حل مشکلات آنان برای توسعه و بهبود کیفیت خدمات رسانی آنها به مردم اصرار کرد.
وی ادامه داد: مطالبی نظیر دایر بودن دفاتر کارگزاری یا نمایندگی های فروش که به شکل سنتی در زمینه های مختلف خصوصاً صنعت بیمه به مردم ارائه خدمت می کنند، نباید مانع از ارائه خدمات صحیح برخط و الکترونیکی به مردم و به تبع آن محروم شدن طیف وسیعی از مردم از خدمات با کیفیت پلت فرم های برخط ارائه خدمات بیمه ای در کشور شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مقاومت همیشگی حوزه های سنتی در مقابل ارائه خدمات نوین توسط پلت فرم ها اظهار داشت: باید ضمن در نظر گرفتن منافع بیمه های تجاری و محوریت نظارت و تنظیم گری بیمه مرکزی، مطالبی مانند ایجاد رقابت، بهبود کیفیت و توسعه دسترسی به این سرویس ها نیز مورد توجه ویژه قرار گیرد.
به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، مدتی پیش در جلسه شورای عالی فضای مجازی و در بررسی حوزه های زیرساختی نیز اعضای این شورا تصمیم گرفتند ارائه خدمات دولت روی شبکه های پیامرسان داخلی افزایش یابد. بر این اساس باتوجه به افزایش کاربران شبکه های پیامرسان داخلی در ماه های اخیر قرار شد ارائه خدمات دیجیتال دولتی روی این شبکه ها افزایش یابد و خدماتی از قبیل مرورگرهای داخلی و موتورهای جست وجوی داخلی نیز راه اندازی شوند.1401/05/11
14:36:08
5.0 / 5
662
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک