سایت شیک : طراحی سایت

بیتکوین در آستانه صعود باردیگر

بیتکوین در آستانه صعود باردیگر

سایت شیک: بیتکوین بعد از سومین سقوط بزرگ هفتگی خود طی یک سال، بالاخره افزایش قیمت را شروع کرد. با وجود افزایش قریب الوقوع نرخ بهره فدرال رزرو، قیمت بیتکوین عملا از سطح حمایت مهم 37 هزار و 500 دلار گذشت.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا و به نقل از بی نیوز، تحلیل گران مختلفی در مورد روند صعودی بیتکوین (BTC) اظهارنظر کردند و هم اکنون این روند صعودی بالای ۳۹ هزار دلار است. با بهبود شرایط فنی این رمزارز دیجیتال، تحلیل گران و معامله گران افزایش قیمت را در ایام بعد پیشبینی کردند.
مایکل ون د پوپ، استراتژیست محبوب ارزهای دیجیتالی، پیشبینی می کند که قیمت بیتکوین (BTC) از سطح فعلی افزایش می یابد. وی می گوید: بیتکوین در این مرحله بسیار بهتر به نظر می آید.
این معامله گر برجسته ارزهای دیجیتال، با شکستن قیمت بیتکوین به بالای خط روند، افزایش مجدد قیمت را پیش بینی نمود و اظهار داشت: اگر قیمت بیتکوین بالای ۳۹ هزار دلار تثبیت شود می توان رشد بزرگی را پیش بینی نمود.
قیمت بیتکوین (BTC) در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵ درصد بهبود یافته و نزدیک به ۳۹ هزار دلار تثبیت شده است. نهنگ ها همچنان در پایین تجمع کردند در نتیجه حجم معاملات افزایش می یابد. علاوه بر این، بیتکوین از افت زیر سطح حمایت بحرانی جلوگیری کرده که نشان می دهد، امکان دارد رالی بیتکوین در چند روز آینده رخ دهد.
بیتکوین در چند روز گذشته بصورت غیر مستقیم معامله شد و ارزش آن در ۲۶ آوریل به زیر ۴۰ هزار دلار کاهش پیدا کرد. بااینکه بعد از رسیدن به اوج، نوسان نزدیک به ۴۸ هزار دلار بود اما قیمت آغاز به کاهش کرد. بیتکوین عقب نشینی کرد و ۴۵ درصد از ارزش خودرا از دست داد. از طرفی، فروشندگان بیتکوین خسته هستند برای اینکه قیمت از ۲۵ آوریل در یک محدوده کم معامله می شود.
از طرفی، بسته شدن روزانه کمتر از پایین ترین سطح، فرض صعودی قیمت را رد می کند. در این شرایط ۳۶ هزار دلار پایین ترین نقطه نزولی خواهد بود.
بر مبنای آمار انتشار یافته نوسانات تاریخی بیتکوین به پایین ترین حد در ۱۸ ماه گذشته رسیده است. ارزش میانگین ۶۰ روزه پیشبینی شده آن به ۲.۶۲ درصد کاهش پیدا کرد. نوسانات بیتکوین (BTC) آخرین بار در نوامبر ۲۰۲۰ به این اندازه پایین بود، زمانی که رمزارز دیجیتال برای نخستین بار در این چرخه صعودی از ۱۰ هزار دلار عبور کرد.
در ۲۷ آوریل ۲۰۲۲، نوسانات سی روزه به پایین ترین حد محلی رسید اما هم اکنون نشانه هایی از بهبود را نشان داده است. جدید ترین افزایش نوسانات بیتکوین (BTC) در جولای ۲۰۲۱ رخ داد، زمانی که ارزش ارز دیجیتال پرچم دار در یک دوره ۳۰ روزه دو برابر نوسانات فعلی بود.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۸۱ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۵.۲۰ درصد بیشتر شده است.
هم اکنون ۴۱.۸۱ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۲۷ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۰.۴۷ میلیارد دلار است که ۳۹.۳۶ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۱۰.۷۱ میلیارد دلار است که ۱۰.۶۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۸۵.۱۰ میلیارد دلار است که ۸۴.۷۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روز رسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۷: ۰۰ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۳۹ هزار و ۶۹۴.۹۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۴۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۷۷ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۲هزار و ۹۴۶.۶۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۱۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۹۱ درصد افزایش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۴۰۲.۹۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۴۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۹۷ درصد افزایش
۴- تتر
قیمت: یک دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۵- سولانا
قیمت: ۹۳.۶۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۲۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۶۰ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۸۹۶۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۴.۹۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۴۵ درصد افزایش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۶۵۲۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۳۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۱۱ درصد افزایش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۱۶.۳۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۹۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۹۹ درصد کاهش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۱۳۶۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۳۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۹ درصد کاهش
منبع:

1401/02/15
16:22:24
5.0 / 5
793
تگهای خبر: دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک