سایت شیک : طراحی سایت
توسط مخابرات و در نمایشگاه تلكام

سرویسهای متنوع و اپلیکیشن های مخابراتی ارائه می شود

سرویسهای متنوع و اپلیکیشن های مخابراتی ارائه می شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تلکام، ضمن عرضه کمپین های متنوع با تخفیفات ویژه، از جدید ترین محصولات فناورانه در بخش های تجاری، سازمانی و خانگی و اپلیکیشن های مخابراتی رونمایی به عمل می آورد.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام اظهار داشت: این گروه بعنوان مجموعه شرکتهای حوزه مخابرات، با محوریت شرکت مخابرات ایران و حضور شرکتهای مجتمع صنعتی رفسنجان، شرکت تحقیقاتی آزمون کیفیت، شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران، شرکت بهینه پردازش، شرکت فراز فنون مرکزی، شرکت امید ژرف نگر، شرکت نوران ارتباط پایدار، شرکت کاراشاپ، شرکت شسکام و شرکت کابلهای مخابراتی شهید قندی در بیست و دومین نمایشگاه مخابرات، فناوری اطلاعات و راهکارهای نوآورانه حضور می یابد.

وی ادامه داد: در همین راستا شرکت مخابرات ایران در بیست ودومین نمایشگاه بین المللی تلکام، ضمن عرضه کمپین های متنوع با تخفیفات ویژه، از جدید ترین محصولات فناورانه در بخش های تجاری، سازمانی و خانگی و اپلیکیشن های مخابراتی رونمایی به عمل می آورد. سرویسهای متنوعی مانند تانوما، پابلیک وای فای، سرینو، مخابرات من و دیجیتما در نمایشگاه عرضه می شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: تحقق دولت الکترونیکی و توسعه پایدار در حوزه اقتصاد دیجیتال با کمک شرکتهای خصوصی و تقویت نهضت تولید محتوا میسر خواهد بود و این نمایشگاه فرصتی است تا توانمندی های دانش بنیان نخبگان جوان ایرانی، در حوزه ICT به معرض دید عموم گذاشته شود. برگزاری نمایشگاه تلکام بعنوان یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نقش مهمی در توسعه و بومی سازی این فناوری ارتباطات و مخابرات در کشور دارد.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی، با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و با محصولات متنوع و عرضه سرویسهای مختلف از دوم تا پنجم دیماه ۱۴۰۰ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.1400/09/30
22:29:39
5.0 / 5
985
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک