سایت شیک : طراحی سایت
مدیركل فنی و حرفه ای گلستان خبر داد:

برگزاری نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور در گرگان

برگزاری نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور در گرگان

به گزارش سایت شیک گلستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از برگزازی نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور با حضور مهارت آموختگان موفق کارآفرین در شهر گرگان اطلاع داد.


سیدعلیرضا حسینی طلب در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اشاره به این که امروز مهم ترین محور پیشرفت، توسعه مهارت است، اضافه کرد: در جهت معرفی فرصت های شغلی مهارت محور ارزان، اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان نمایشگاهی با حضور مهارت آموختگان موفق کارآفرین مراکز آموزش فنی وحرفه ای و آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد استان گلستان برگزار می نماید.
وی خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این نمایشگاه ترویج فرهنگ اشتغال زایی مهارت آموختگان با سرمایه خرد، ترویج و گسترش فرهنگ مهارت آموزی بعنوان لزوم اشتغال پایدار با تکیه بر مشاغل ارزان، ارتقای فرهنگ کار و کارآفرینی در جامعه و پشتیبانی از مهارت آموختگان کارآفرین در راه اندازی کسب و کار است.
دبیر شورای مهارت استان افزود: دراین نمایشگاه تلاش شده تعداد 40 حرفه آموزشی مراکز آموزش فنی وحرفه ای و آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد که جهت راه اندازی مشاغل به سرمایه اندکی نیاز دارد را به بازدیدکنندگان و خصوصا نسل جوان جویای کار معرفی نماییم.
به گزارش سایت شیک به نقل از روابط عمومی اداره کل فنی و حرفه ای استان گلستان نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر، در تاریخ 24 و 25 آذر ماه از ساعت 10 الی 18 در مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران گرگان واقع در شهرک ویلاشهر روبروی پارک با حضور مسئولین استانی برگزار می شود که از عموم مردم جهت بازدید دعوت بعمل می آید.
منبع:

1400/09/24
16:39:19
5.0 / 5
1021
تگهای خبر: آموزش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک