سایت شیک : طراحی سایت

قابلیت پیام های حذف شونده واتس اپ گسترده تر می شود

قابلیت پیام های حذف شونده واتس اپ گسترده تر می شود

واتس اپ تصمیم دارد به کاربران خود اجازه دهد هنگام شروع یک چت تازه به صورت پیش فرض قابلیت پیام های حذف شونده را فعال کنند.


به گزارش سایت شیک به نقل از پرس اسوسیشن، همینطور این آپدیت به کاربران اجازه می دهد با انتخاب ۳ گزینه (۲۴ ساعت، ۷ یا ۹۰ روز) مدت زمانی که بعد از آن پیام حذف می شود را هم تعیین کنند. هم اکنون کاربران می توانند قابلیت پیام های حذف شونده را برای چت های فردی فعال کنند. با فعال شدن قابلیت مذکور پیام ها بعد از ۷ روز از چت حذف می شوند. اما با جدید ترین آپدیت قابلیت مذکور برای تمام چت ها و بلافاصله بعد از شروع آن، فراهم گردد.
این پیام رسان تأیید کرد قابلیت مذکور انتخابی است و پیام ها یا چت های فعلی را تغییر نمی دهد یا حذف نمی نماید. به قول واتس اپ هدف از این تغییر فراهم کردن گزینه های انتخابی بیشتر برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران است. در پست وبلاگی واتس اپ آمده است: این توانایی در واقع گزینه انتخابی شما برای برقراری ارتباط با افراد در واتس اپ است. البته اگر فردی بخواهد محتوای یک چت خاص به صورت دائم باقی بماند، به سادگی می تواند تنظیمات را به حالت قبل برگرداند. ما معتقدیم پیام های حذف شونده همراه رمزگذاری سربه سر ۲ خصوصیت حیاتی و معرف سرویس پیام رسان خصوصی امروزی هستند و علاوه برآن ما را به گفتگوی رو در رو یک گام نزدیک تر می کنند. کاربران برای دسترسی به قابلیت جدید باید به بخش تنظیمات خصوصی در و اتس اپ بروند روی گزینه «تایمر پیش فرض پیام» رجوع کنند.


منبع:

1400/09/17
10:09:32
5.0 / 5
1014
تگهای خبر: چت , سرویس , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک