سایت شیک : طراحی سایت

بهترین سفارش برای معامله گران ارزهای دیجیتال

بهترین سفارش برای معامله گران ارزهای دیجیتال

به قول یک تحلیلگر، بهترین سفارش برای معامله گران ارزهای دیجیتال خصوصا معامله گرانی که قصد سرمایه گذاری در آلت کوین ها را دارند، این است که هیچگاه پول زیادی را در این بازارها وارد نکنند و مدیریت سرمایه را به صورت کامل رعایت نمایند و به شایعات بی پایه و اساس توجه نکنند.


فرهاد بهلولی - تحلیلگر - در گفتگو با ایسنا، درباره این که بازار آلت کوین ها در رقابت با بیتکوین چه آینده ای خواهند داشت؟ اظهار نمود: با عنایت به نوآوری هایی که اغلب آلت کوین ها در مقایسه با بیتکوین بوجود آورده اند، پس از ایجاد ثبات در بازار، بعضی از آلت کوین ها بعنوان پیشرو در بازار خواهند ماند و روزهای بهتری را تجربه خواهند کرد. البته بیتکوین با عنایت به این که پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال است، برای مدتی همچنان در صدر باقی خواهد ماند، درنتیجه حتی این انتظار می رود که در آینده، آلت کوین ها بازار مستقل به خویش را داشته باشند.
وی درباره عواملی که منجر به رشد رمزارهایی مثل دوج کوین، شیبا و سولانا می شود، اظهار داشت: متاسفانه عده ای از افراد مشهور بین المللی با ایجاد هیجان و به وجود آوردن یک فضای تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی، سبب رشدهای بی رویه بعضی از کوین ها شده اند، حال این که بیشتر این آلت کوین ها، باوجود این که هیچگونه ساختار حرفه ای و مهندسی ندارند، قیمت های باورنکردنی را تجربه می کنند. به صورت خلاصه میتوان گفت ایجاد یک شخصیت اجتماعی سبب رشد این آلت کوین ها می شود.
این مدرس بازارهای مالی در پاسخ به این سؤال که رمزارزهای مناسبتی که در زمان خاص ظهور می کنند تا چه اندازه قابل اعتماد هستند و چرا به یک باره رشد می کنند؟ (مثل رمزارز بازی مرکب)، توضیح داد: پاسخ این سوال هم همانند سوال قبل است، با این تفاوت که یک تیم فنی خلاق یک آلت کوین را در زمان خاص و در بحبوحه هیجانات اجتماعی در ارتباط با یک رویداد یا مناسبت خاص عرضه می کنند.
اکثر پروژه های آلت کوینی، قابل اعتماد نیستند
تحلیلگر خانه بلاک چین ایران افزود: متاسفانه تجربه ثابت کرده که اغلب این پروژه ها به علت این که در یک فوریت زمانی بوجود آمده اند، خیلی قابل اعتماد نیستند و بیشتر جهت سو استفاده های مالی توسعه دهندگان این پروژه ها بوده است. البته برخی از این پروژه ها با ساختاری توانمند و قوی می توانند ثبات خویش را در بازار به اثبات برسانند.
بهلولی درباره این سوال که برای سرمایه گذاری در این گونه آلت کوین ها باید به چه نکاتی توجه کرد؟ توضیح داد: پیش از هر چیز باید به این مورد اذعان داشت که معمولا این نوع آلت کوین ها ارزش سرمایه گذاری بلندمدت را ندارد و فقط برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت میتوان در آنها ورود سرمایه داشت. جهت سرمایه گذاری در این نوع آلت کوین ها باید به موارد زیادی توجه کرد، همچون حجم بازار آلت کوین و تعداد کوین های منتشرشده توسط توسعه دهندگان پروژه، مطالعه و بررسی عمیق سوابق کاری توسعه دهندگان این پروژه ها در پروژه های دیگر، بررسی عمیق وایت پیپر پروژه و مطالعه فرآیند اجرایی پروژه.
او همینطور بیان نمود: بهترین سفارش برای معامله گران ارزهای دیجیتال خصوصا معامله گرانی که قصد سرمایه گذاری در آلت کوین ها را دارند این است که هیچگاه پول زیادی را در این بازارها وارد نکنند و مدیریت سرمایه را به صورت کامل رعایت نمایند. از همه مهمتر این که در این بازار همیشه شایعات زیادی وجود دارد، بنابراین هیچگاه به شایعات بی پایه و اساس توجه نکنند و همواره بر مبنای دانش و تجربه خودشان به ورود و سرمایه گذاری در این گونه بازارها مالی اقدام نمایند.
منبع:

1400/08/13
20:36:28
5.0 / 5
923
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک