سایت شیک : طراحی سایت

شروع فعالیت ربات های یاندکس برای پست روسیه

شروع فعالیت ربات های یاندکس برای پست روسیه

یاندکس که بزرگترین شرکت جست و جوی اینترنتی روسیه است، تحویل مرسولات پست در مسکو را با بهره گیری از ربات شروع کرد.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، واحد خودران یاندکس برنامه آزمایشی را معرفی کرده که به افراد اجازه می دهد ربات تحویل را از ۲۷ دفتر پست در سراسر مسکو انتخاب کنند.

یاندکس هم اکنون ۵۰ ربات به اندازه چمدان برای تحویل غذا برای گراب هاب در دانشگاه دولتی اوهایو دارد و همین طور دسته ای ربات را در روسیه اداره می کند. این شرکت در اوت اعلام نمود سهم شرکت اوبر تکنولوژیز را در پروژه خودران مشترک میان دو شرکت خریداری نموده است.

روسیه بزرگترین کشور جهان است و استفاده از ربات ها و پهپادها می تواند راه مقرون به صرفه ای برای عرضه خدمات در مناطق دورافتاده و کم جمعیت باشد. سرویس پست دولتی تحویل با پهپاد در گذشته را آزمایش کرده است که در سال ۲۰۱۸ به سقوط پهپاد در یک مراسم ختم شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، شرکت پست سلطنتی انگلیس از یک پهپاد برای تحویل مرسولات به یک جزیره اسکاتلندی بهره برده است و شرکت پست ژاپن هولدینگز از پهپادها بصورت آزمایشی استفاده می نماید و انتظار دارد آنها تحویل نامه و بسته های پستی را در سال ۲۰۲۳ شروع کنند.
1400/08/03
21:57:14
5.0 / 5
601
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک