سایت شیک : طراحی سایت

بازگشایی دفاتر گوگل به تاخیر افتاد

بازگشایی دفاتر گوگل به تاخیر افتاد

گوگل ضمن اشاره به ابهامات پیرامون وضعیت شیوع کرونای دلتا، بازگشت کارمندانش به محل کار را تا ۱۰ ژانویه سال ۲۰۲۲ (۲۰ دی) به تاخیر انداخت.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، شیوع سریع نوع به شدت مسری کرونای دلتا سبب شده شرکتهای آمریکایی در سیاستهای استفاده الزامی از ماسک و واکسیناسیون بازبینی کنند.

ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل در ایمیلی به کارمندان این شرکت اعلام نمود حضور در محل کار برای کارمندان گوگل تا ۱۰ ژانویه اختیاری خواهد بود. این شرکت از ۳۰ روز قبل به کارمندانش درباره زمان بازگشت به محل کار اطلاع خواهد داد. بعد از ۱۰ ژانویه کشورها و مناطق بر مبنای وضعیت محلی مشخص خواهند کرد چه زمانی به کار از خانه داوطلبانه خاتمه داده شود.

پیچای در این ایمیل نوشت: راه پیش روی ما اندکی طولانی تر و ناهموارتر از چیزی است که امید داشتیم. با این وجود خوش بین هستم که با همدیگر آنرا پشت سر خواهیم گذاشت.

این غول اینترنتی اعلام نمود از کارمندانش خواهد خواست بر مبنای مدلی فعالیت کنند که تلفیقی از دورکاری و حضور در محل کار است. طبق این مدل، ۶۰ درصد از کارمندان همانند سابق در محل کارشان حاضر می شوند. گوگل در اوت با درخواست ۸۵ درصد از کارمندانش برای دورکاری یا تغییر مکان بعد از بازگشایی کامل دفاتر این شرکت موافقت نمود.

در چند هفته گذشته شرکتهایی نظیر آمازون و لیفت با عنایت به موج جدید شیوع کووید ۱۹، زمان بازگشت کارمندان آمریکایی به محل کار را تا سال ۲۰۲۲ به تاخیر انداخته اند. فیسبوک به تازگی به کارمندان آمریکایی خود اعلام نمود که نیازی نیست تا ژانویه به محل کار برگردند. اپل هم برنامه بازگشایی دفاترش را به تاخیر انداخته است.

بر اساس گزارش رویترز، گوگل پیش تر زمان بازگشت کارمندان به محل کار را از سپتامبر به اکتبر تغییر داده بود. این شرکت یکی از اولین شرکتهای فناوری بزرگی بود که به علت بحران سلامتی از کارمندانش خواست از خانه وظایف کاری خویش را انجام دهند.

منبع:

1400/06/11
10:33:49
5.0 / 5
1227
تگهای خبر: اینترنت , شركت , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک