سایت شیک : طراحی سایت
حمله مدیر ارشد بانك مركزی آمریكا به رمزارزها:

یک مشت آشغال!!

یک مشت آشغال!!

نیل کاشکاری بیشتر رمزارزها را ابزار کلاهبرداری و انجام امور غیرقانونی دانست.


به گزارش سایت شیک به نقل از کوین دسک، یکی از بانفوذترین مدیران بانک مرکزی آمریکا به طرز بی سابقه ای از رمزارزها انتقاد کرده و این مساله موجب نگرانی معامله گران از اتخاذ رویکرد مشابه چین توسط فدرال رزرو در برخورد با رمزارزها شده است. نیل کاشکاری- مدیر دفتر منطقه ای مینیاپولیس- با اعلان اینکه پنج، شش سال پیش به رمزارزها و بیتکوین خوشبین بود، اظهار داشت: تا جایی که من می بینم ۹۵ درصد این بازار را تقلب، سردرگمی و هیاهوی پوچ فرا گرفته است.
کاشکاری که در نشست سالانه اقتصادی مناطق شمال غربی حضور یافته بود، رمزارزها را سبب پیدایش هرج و مرج در بازارهای مالی خواند و اضافه کرد: این نمی گردد که هر کسی بدون مانع برای خودش پول خلق کند. من پول خودم را ایجاد کنم و اسمش را هم نیل کوین بگذارم! هزاران کوین آشغال به وجود آمده که بیشتر آنها فقط یک بازی پانزی است، مردم را با سراب سودهای کلان فریب می دهند و پول ها را در جیبشان می گذارند و می گریزند.
مدیر دفتر منطقه ای مینیاپولیس با زیر سوال بردن تفکر حفاظت ارزش دارایی در مقابل تورم با سرمایه گذاری در بیتکوین که بتازگی خصوصاً در آمریکای جنوبی محبوب شده است، اضافه کرد: هیچ گاه جواب قانع کننده ای از طرفداران این ایده دریافت نکرده ام. نمی گویم رمزارزها هیچ کاربرد مثبتی ندارند اما رمزارزها خیلی در تامین مالی تروریسم، قاچاق و کارهای غیرقانونی محبوب هستند و تا زمانی که جلوی این دست تهدیدها گرفته نشود، واضح است که استفاده از آنها را قانونی اعلام نخواهیم کرد.
کاشکاری در انتهای سخنان خود خطاب به تعدادی از حضار که از انتقادات تند وی خطاب به رمزارزها شاکی بودند نیز اظهار داشت: هنگامی که خواستید کوین خودرا راه اندازی کنید به من اجازه ندهید که جلوی این کار را بگیرم!1400/05/28
13:42:21
5.0 / 5
1055
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک