سایت شیک : طراحی سایت

افزایش تست کرونا از کارمندان اپل

افزایش تست کرونا از کارمندان اپل

سایت شیک: شرکت اپل برای مقابله با شیوع سریع کرونای دلتا، تست کرونا از کارمندان اداری و بخش فروش خود را بیشتر می کند.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، این شرکت آمریکایی هفته جاری به کارمندانش که در برنامه تست داخلی با شرکت کوئست دیاگنوستیکس حضور دارند، اطلاع داد بجای تست هفتگی، دو بار در هفته کیت تست کرونا را دریافت می کنند و این کیت تست را در ایام دوشنبه و پنج شنبه دریافت خواهند کرد.

اپل در اطلاعیه ای اظهار داشت: با شیوع انواع مسری تر ویروس کرونا مانند دلتا، بر این باوریم که انجام تست به دفعات بیشتر بهتر از شما و همه در اپل حفاظت خواهدنمود. از ۱۶ اوت شرکت کوئست دو کیت تست در هفته بجای یکی ارسال می کند.

این شرکت می خواهد تست کرونا را برای کارمندانش در برخی از دفاتر به سه بار در هفته افزایش دهد. اپل هنوز کارمندانش را به انجام تستها یا واکسیناسیون ملزم نکرده اما این اقدام احیانا به بازگشت کامل کارمندان به دفاتر این شرکت می تواند کمک نماید. اپل قصد داشت کارمندانش را تا سپتامبر به دفاترش برگرداند اما اخیر این برنامه را تا اکتبر به تاخیر انداخت. این شرکت حالا انتظار دارد بازگشت کامل کارمندان در فوریه صورت بگیرد.

اپل همین طور به کارمندانش اطلاع داد از تصمیم برای بازگرداندن شعبه های فروش برخی از مناطق به وضعیت قبل از شیوع ویروس کرونا منصرف شده است. این شرکت به کارکنانش در آمریکا، مکزیک، برزیل و کانادا اعلام نمود این برنامه متوقف می شود اما این برنامه که "امروز در اپل" نام دارد در اروپا و مناطق دیگر اجرا خواهد شد. البته ممکنست این بخش هم مشمول بازنگری شود. خیلی از فروشگاههای اپل برمبنای وقت قبلی یا به شکل اکسپرس فعالیت می نمایند. در شکل اکسپرس، دکور داخلی فروشگاه تغییر کرده و دیواری در مقابل باجه های پذیرش مشتری قرار گرفته که با پلکسی گلس پوشانده شده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این اقدام دومین تصمیم در بخش فروش اپل است که لغو می شود. این شرکت اجبار به استفاده از ماسک در فروشگاههایش را در ژوئن کنسل کرده بود اما در هفته های اخیر به سبب افزایش موارد ابتلا، باردیگر زدن ماسک را الزامی کرد.

منبع:

1400/05/27
23:41:44
5.0 / 5
1095
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک