سایت شیک : طراحی سایت

طراحی سیستم ارائه راهكارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلكامی

طراحی سیستم ارائه راهكارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلكامی

سایت شیک: یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به طراحی سیستم ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی شد.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، وحید بابها، مدیر فروش و تجاری این شرکت دانش بنیان در مورد کارهای این شرکت اظهار داشت: تمرکز و تخصص ما در حوزه ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی است. این راهکارها های تک هستند که با بومی سازی دانش و علم توانستیم به حوزه ارزبری کمک و باتوجه به نیاز اپراتورهای ایرانی از راهکارها محافظت نماییم و به آنها پشتیبانی دهیم.

وی اظهارکرد: توسعه محصولات مخابراتی و تلکامی ما هیچ گاه تمامی ندارد و به کار خود ادامه می دهیم.

بابها اضافه کرد: شرکت های مخابراتی و کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند از راهکارهای مخابراتی و تلکامی ما استفاده کنند، بطوریکه بستر ارتباطی سامانه ها همچون ۱۱۸ و... را با مشتریان فراهم آوردیم تا اپراتورها نیز در خارج از سازمان پاسخگوی تماس با کسب وکارها و مشتریان باشند.

مدیر فروش و تجاری این شرکت دانش بنیان در مورد ارتباط با مشتری بوسیله اپراتورها اظهار داشت: ارتباط با مشتری، المانی است که می تواند کسب وکار ما را متحول کند. بر اساس گزارش ها، حدود ۸۰ درصد کسب وکارها از کیفیت پاسخگویی اپراتورها با مشتریان خود اطلاعی ندارند.

وی درباره نرم افزار «ویپ» که درحال جایگزینی سانترال بر روی سیستم های مخابراتی است نیز اظهار داشت: همه افراد از کسب و کارهای خانگی گرفته تا سازمان های بزرگ، می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. خاصیت این محصول این است که نسبت به سیستم های قدیمی که سانترال گفته می شود، برای یکسری پیاده سازی سناریوها دستمان باز است. برای مثال وقتی با مطب پزشکان تماس گرفته می شود و به دلیلهای مختلف موفق به برقراری ارتباط نمی شویم، این نرم افزار با منوی صوتی، پیغام ما را به گوش طرف مقابل می رساند.

بابها در مورد تولید محصولات این شرکت اظهار داشت: محصولات ما بصورت نرم افزار است که برمبنای استانداردها و فناوری روز توسعه می دهیم که این مسئله باعث شده تا برای رقابت حرفی برای گفتن داشته باشیم.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، مدیر فروش و تجاری این شرکت دانش بنیان به حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت متبوعش اشاره نمود و اظهار داشت: بواسطه حمایت صندوق نوآوری، علاوه بر تامین مالی، توانستیم راهکارهای شرکت را در کنیا و نیجریه توسعه دهیم و حتی صندوق بستری فراهم آورد تا در نمایشگاهی که سال قبل در افغانستان برپا شد، حضور پیدا نماییم.

منبع:

1400/04/10
12:44:26
5.0 / 5
1115
تگهای خبر: اپراتور , سیستم , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک