سایت شیک : طراحی سایت

ارائه سرویس آنلاین خدمات سلف سرویس حمل و نقل

ارائه سرویس آنلاین خدمات سلف سرویس حمل و نقل

سایت شیک: در رویداد دوشنبه های استارت آپی صندوق نوآوری و شکوفایی 5 استارت آپ محصولات نوآورانه خودرا درعرصه صنایع خلاق ارائه کردند.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا رویداد دوشنبه های استارت آپی صنایع خلاق با هدف جذب سرمایه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی امروز انجام شد و طی آن ۵ استارت آپ محصول و مدل کسب وکار و نیازهای سرمایه گذاری خودرا به سرمایه گذاران حاضر و وبیناری رویداد ارائه کردند.
یکی از تیم های استارت آپی برای خدمات سلف سرویس حمل و نقل در بستر وب محصول خودرا معرفی نمود. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۸۰۰ میلیون تومان در ازای ۸ درصد از سهام بود. این محصول با نوآوری در پروسه بازاریابی و ایجاد بازار جدید بوسیله سرعت دهی و در دسترس بودن ۲۴ ساعته، ارائه خدمات بطور سلف سرویس در بستر وب و حمل و نقل بین المللی به ۲ شیوه(زمینی و دریایی) فعالیت می کند.
یکی دیگر از تیم ها سامانه جامع و ابری برای مدیریت مراکز آموزشی را ارائه کرد. این سامانه با امکان ثبت برنامه کلاس، امکان پیش ثبت نام دانش آموزان و همین طور امکان صدور کارنامه میان ترم و اختتام ترم، موجب تسهیل روند آموزش دانش آموزان شده است. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۹۵۰ میلیون تومان بود.
عضو تیم دیگر استارت آپی این رویداد پلت فرم آموزش الکترونیک خودرا معرفی نمود. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۶۰۰ میلیون تومان در ازای ۲۰ درصد از سهام بود. خاصیت این استارت آپ افزایش اثربخشی در زمینه آموزش با ارائه محصولاتی نظیر کلاس مجازی، مدرسه و آموزشگاه مجازی و آزمون مجازی است.
علاوه بر آن تیم دیگری سامانه ای برای سرویس رزرواسیون آنلاین و نوبت دهی اینترنتی برای کسب وکار محصول ارائه کرد. خاصیت این محصول عدم نیاز به سخت افزار و نرم افزار، راه اندازی سریع و آسان، سیستم پرداخت امن، قابل استفاده برای طیف وسیعی از کسب وکارها، تقویم پیشرفته و هوشمند است. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۲ میلیارد تومان در ازای ۱۵ درصد از سهام بود.
استارت آپ دیگری که متقاضی سرمایه در این رویداد بود، محصول خودرا در زمینه شبکه اجتماعی تجاری-آموزشی معرفی نمود. سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۵۰۰ میلیون تومان در ازای ۱۰ درصد از سهام بود. خاصیت این محصول ارائه خدمات زیرساختی مانند چند زبانه بودن و امکان استفاده بین المللی و شامل اپلیکیشن و سایت با قابلیت پلت فرم فروش محصولات است.
منبع:

1400/03/11
22:38:27
5.0 / 5
1083
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک