سایت شیک : طراحی سایت
با وجود رونق فروش آنلاین

اپل فروشگاه های فیزیكی بیشتری افتتاح می كند

اپل فروشگاه های فیزیكی بیشتری افتتاح می كند

سایت شیک: اپل با توجه به این که فروشگاه ها با شتاب گرفتن رشد خرید آنلاین در دوران پاندمی همچنان دست و پنجه نرم می کنند، فروشگاه های بیشتری را در سطح جهانی اضافه خواهدنمود.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، روزنامه فونکه میدین گروپ به نقل از دی یِردری اوبرایان، نایب رئیس ارشد بخش خرده فروشی و مردم اپل نوشت: این شرکت در سطح جهانی حدود ۵۰۰ فروشگاه را اداره می کند که شامل ۱۰۰ فروشگاه در اروپاست. فروشگاه های فیزیکی به مردم فرصت می دهند تکنولوژی جدید را تجربه کنند، سوال بپرسند و در ورکشاپ محصولات اپل شرکت نمایند. در سایت آنلاین مردم می توانند اطلاعات زیادی درباره محصولات به دست بیاورند اما در فروشگاه می توانند آنها را لمس کرده و از نزدیک ببینند. اپل می خواهد فروشگاه های بیشتری را راه اندازی کند.

پاندمی ویروس کرونا فشار بر خیلی از شرکتهای خرده فروشی را شدت بخشیده است. این شرکتها از یک سو برای مدیریت فروشگاه های پرهزینه و از طرف دیگر تغییر جهت به سمت فروش آنلاین دست و پنجه نرم می کنند. شماری از شرکتهای بزرگ به زانو درآمده یا به کاهش شمار فروشگاه هایشان اقدام نموده اند. گروه انگلیسی آرکادیا که مالک فروشگاه های زنجیره ای فشن تاپ شاپ است در نوامبر گرفتار فروپاشی شد در صورتیکه رقیبش جان لوئیس پارتنرشیپ شماری از شعبه هایش را تعطیل کرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، اپل امسال اعلام نموده که حدود یک میلیارد یورو (۱.۲ میلیارد دلار) در مونیخ برای ساخت مرکزی برای طراحی تراشه کامپیوتر سرمایه گذاری خواهدنمود.

منبع:

1400/03/10
22:56:20
5.0 / 5
1151
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک