سایت شیک : طراحی سایت

مایكروسافت در حال طراحی نسل جدید ویندوز است

مایكروسافت در حال طراحی نسل جدید ویندوز است

به قول ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت این شرکت در کوشش برای طراحی نسل جدیدی از ویندوز است و می خواهد خصوصیت های آنرا در آینده نزدیک بیان کند.به گزارش سایت شیک به نقل از انگجت، وی با حضور در نشست بیلد ۲۰۲۱ در این مورد گفته است: به زودی ما تعدادی از مهم ترین بروزرسانی های ویندوز را به اشتراک می گذاریم تا فرصت های اقتصادی بزرگ تری را در دسترس توسعه دهندگان و خالقان ابزار و نرم افزارها قرار دهیم.
نادلا تصریح کرده که خود در حال بررسی و آزمایش تعدادی از مهم ترین خاصیت های نسل جدید سیستم عامل ویندوز است و این کار را ظرف چند ماه آتی انجام خواهد داد. وی افزوده است: من کاملاً در مورد قابلیت های این ویندوز تازه هیجان زده هستم.
مدیر عامل مایکروسافت ادامه داده است: ما فرصت های بیشتری را برای تمامی توسعه دهندگان ویندوز خلق خواهیم کرد و به هر فرد خلاقی امکان خواهیم داد تا از این پلت فرم به شکلی آزادانه استفاده نماید و اپلیکیشن های مدنظر خودرا بسازد و توزیع کند.
نادلا همین طور از به روزشدن فروشگاه آنلاین مایکروسافت آگاهی داد و گفت این فروشگاه در زمینه توزیع نرم افزارها از انعطاف بیشتری برای توسعه دهندگان برخوردار خواهد شد و شرکتها خواهند توانست سیستم پرداخت خودرا برای خریدهای درون برنامه های اپلیکیشن های خود مورد استفاده قرار دهند.


منبع:

1400/03/05
23:20:25
5.0 / 5
1325
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک