سایت شیک : طراحی سایت

كنترل وسایل برقی منزل از هر نقطه از كره زمین

كنترل وسایل برقی منزل از هر نقطه از كره زمین

سایت شیک: تعدادی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان به ساخت سیستم هایی برای کنترل لوازم برقی مبتنی بر پلت فرم اینترنت اشیاء رسیدند که بگفته آنها می توان وسایل برقی را با کمک موبایل از هر نقطه از جهان کنترل کرد.


سعید محمدی، مدیر عامل یکی از شرکت های دانش بنیان در گفت و گو با ایسنا، با بیان این که فعالیت این شرکت از ۵ سال قبل در زمینه هوشمندسازی وسایل برقی شروع شده است، اظهار داشت: محصولات تولیدشده در این شرکت در زمینه اینترنت اشیاء است، به این معنا که می توان وسایل برقی موجود در منزل را با کمک تلفن همراه کنترل کرد.
وی با تاکید بر این که طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای این محصولات از طرف پژوهشگران این شرکت صورت گرفته است، اظهار نمود: هم اکنون این محصولات به بازارهای ایران عرضه شده است، ضمن آنکه خدمات بعد از فروش نیز به متقاضیان عرضه خواهد شد.
محمدی سرپیچ هوشمند را از دستاوردهای این شرکت ذکر کرد و تصریح کرد: این سرپیچ واسط میان لامپ و موبایل است و برمبنای نرم افزار طراحی شده، موبایل به وای فای داخل دستگاه متصل می شود و بوسیله این کاربرد از هر مکانی می توان لامپ را روشن و یا خاموش کند.
بگفته وی به این سرپیچ امکان نصب لامپ تا ۱۰۰ وات وجود دارد و در صورت سوختن لامپ به آسانی لامپ قابل تعویض است و به سرپیچ هیچ صدمه ای وارد نخواهد شد.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان هوشمندساز همه کاره را از دیگر محصولات تولید شده ذکر کرد و اظهار داشت: این سیستم برای کنترل هر وسیله برقی با تلفن همراه طراحی شده و قابل نصب بر روی لوستر، کولر، توستر و چای ساز و غیره است.
وی با اعلان اینکه بر طبق این فناوری، سامانه ای را برای کنترل سایر دستگاه های برقی عرضه کردیم، اشاره کرد: سیستم سرمایشی همچون آنست، به این صورت که در ایام گرم تابستان کاربر قادر می باشد پیش از رسیدن به منزل کولرهای آبی را روشن کند. این سیستم دارای حالت کنترل دور کند و تند است.
محمدی، ساخت پریزهای هوشمند این شرکت را مبتنی بر این پلت فرم دانست و اظهار داشت: این پریز قادر می باشد ۴ دستگاه برقی را بطور همزمان کنترل و زمان بندی کند و هر کانال آن ۱۰ آمپر جریان خروجی دارد.
بگفته وی برای کلیه محصولات این شرکت گارانتی تعویض بدون قید و شرط تا یکسال در نظر گرفته شده است.
این فناور با تاکید بر این که محصولات عرضه شده قابلیت ارتقاء را دارند، تصریح کرد: سرورهای ما در داخل و خارج کشور است و امکان ارتقای این محصول وجود دارد، به شکلی که اگر محصولی را به روز رسانی نماییم، امکان تغییر چیپ های سیستم های عرضه شده برای به روز رسانی آنها وجود دارد.
منبع:

1400/02/31
15:05:44
5.0 / 5
1157
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک