سایت شیک : طراحی سایت
آذری جهرمی:

عرضه 10 میلیون سیمكارت دانش آموزی در دستور كار است

عرضه 10 میلیون سیمكارت دانش آموزی در دستور كار است

به گزارش سایت شیک وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن اشاره به مصوبه اینترنت و کودک اظهار داشت: عرضه سیمکارت دانش آموزی در دستور کار قرار دارد و ۱۰ میلیون سیمکارت جدید و بسته های اینترنتی مجانی به دانش آموزان عرضه خواهد شد.


به گزارش سایت شیک به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و تعدادی از معاونان و مدیران سازمان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با تقدیر از کارکنان و عملکرد این سازمان پارسال اظهار نمود: سال قبل سازمان تنظیم مقررات پیگیر پشتیبانی از آموزش مجازی و عدالت آموزشی بود که در کنار برگزاری کمیسیون تنظیم مقررات و تصویب آئین نامه هایی که به پیشبرد اهداف کمک نماید بسیار موثر بود.
وی خاطرنشان کرد: مصوبه اینترنت و کودک ما را ملزم می کند تا سیمکارت مخصوص کودکان ارائه دهیم؛ ازاین رو باید شماره دهی را در اختیار اپراتورها قرار دهیم. عرضه سیمکارت دانش آموزی در دستور کار قرار دارد؛ به صورتی که ۱۰ میلیون سیمکارت جدید و بسته های اینترنتی مجانی به دانش آموزان ارائه شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه در آخر دولت یازدهم هستیم، اضافه کرد: وظیفه ما خدمت رسانی است و اول و آخر دولت نمی شناسیم ما همواره برای خدمت رسانی به مردم تلاش می نماییم و آخر دولت معنا ندارد. انتظار داریم کارها با جدیت انجام تا اتفاقات خوبی در مدت باقی مانده از دولت صورت گیرد.
منبع:

1400/01/18
23:44:14
5.0 / 5
1083
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک