سایت شیک : طراحی سایت

معلمان ۶۰ گیگ اینترنت مجانی دریافت می كنند

معلمان ۶۰ گیگ اینترنت مجانی دریافت می كنند

به گزارش سایت شیک وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عرضه بسته ۶۰ گیگابایتی اینترنت رایگان برای معلمان اطلاع داد.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، ویروس کرونا از اسفندماه سال قبل وارد ایران شد و از همان هفته های ابتدایی، برای پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس، آموزش مجازی در مراکز آموزشی و دانشگاه ها به راه افتاد. در ایام ابتدایی شیوع ویروس کرونا، خیلی از کاربران خواهان امکاناتی همچون اینترنت مجانی برای گذراندن این اوقات در منازل بودند.
در این راستا محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در اینستاگرام خود اعلام نموده که معلمان می توانند برای دریافت بسته مجانی آموزش مجازی ۶۰ گیگابایتی، به سامانه ictgifts.ir رجوع و ثبت نام کنند. مهلت ثبت نام تا روز چهارشنبه هفته جاری است.
به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، در حالیکه بعد از تصمیم به برگزاری کلاس های دانشگاه ها به صورت مجازی، اعلام گردید آی پی هایی که توسط دانشگاه ها به وزارت ارتباطات اعلام گردد، مجانی است، همواره اعتراضاتی نسبت به مجانی نشدن بعضی از سایت ها وجود داشت و بنابراین چندی قبل اعلام گردید در ترم تحصیلی جدید به جای مجانی شدن سایت دانشگاه ها، هر دانشجو و طلبه ۶۰ گیگابایت اینترنت رایگان دریافت می کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همینطور درباره اینترنت مجانی برای دانش آموزان اظهار داشته بود: بر مبنای سیاستی که وزارت آموزش وپرورش اتخاذ نمود، آموزش ها به بستر سامانه شاد منتقل شده و این سامانه برای آموزش مجازی مورد تائید این وزارت خانه در مدارس دولتی است؛ ازاین رو آموزش مجازی مجانی از راه سامانه شاد فراهم گشته است و جهت استفاده از آن، هزینه ای دریافت نمی گردد و تمام هزینه های آنرا دولت تأمین می کند
منبع:

1399/12/17
13:33:19
0.0 / 5
1206
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک