سایت شیک : طراحی سایت

پیشنهاد آمازون برای كمك به واكسیناسیون كرونا در آمریكا

پیشنهاد آمازون برای كمك به واكسیناسیون كرونا در آمریكا

شرکت اینترنتی آمازون به دولت بایدن کمک برای تسریع روند واکسیناسیون کووید 19 همچون واکسینه کردن کارمندان این شرکت را پیشنهاد کرد.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، دیو کلارک، مدیر جدید واحد فروش آمازون با تبریک به جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و کامالا هریس، معاونش، درخواست ماه گذشته آمازون از مرکز کنترل و پیش گیری از بیماری را برای در اولویت قرار گرفتن کارکنان خط مقدم این شرکت برای دریافت واکسن کووید ۱۹ تکرار کرد. آمازون در آمریکا بیش از ۸۰۰ هزار کارمند دارد.

با وجود این که بیشتر کارمندان دفتری آمازون در دفاتر این شرکت در سیاتل و سایر دفاترش به دورکاری از خانه پرداخته اند اما انبارها، مراکز دیتای رایانش ابری و فروشگاههای بازار غذای آمازون در دوران همه گیری ویروس کرونا باز ماندند.

کلارک اعلام نمود آمازون با یک فراهم کننده خدمات طب کار برای نظارت بر توزیع واکسن در تاسیساتش قرارداد دارد. وی اظهار داشت: به محض موجود شدن واکسنها، آماده ایم به سرعت برای واکسیناسیون اقدام نماییم. همین طور آماده ایم از فعالیتها، توانمندیهای فناوری اطلاعات و ارتباطات و تخصصمان برای کمک به برنامه واکسیناسیون دولت استفاه نماییم. گستردگی فعالیت ما به ما امکان می دهد تاثیرگذاری شایان توجه فوری در مبارزه مقابل این بیماری داشته باشیم.

جی کارنی، یکی از کارمندان سابق بایدن که حالا تیم سیاست و ارتباطات آمازون را اداره می کند، اوایل ماه جاری در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ اظهار نمود: این شرکت کمک خودرا به مقاماتی که در تیم انتقال قدرت به بایدن فعالیت می نمایند، پیشنهاد کرده است.

آمازون از طرف رگولاتورها و کنگره بر سر قدرت فزاینده ای که پیدا کرده، تحت فشار است و مشخص نیست آیا دولت بایدن تفحص مقابل این شرکت را تشدید خواهدنمود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، از زمان شیوع ویروس کرونا در آمریکا، آمازون که دومین کارفرمای بخش خصوصی در این کشور است، اقداماتی را در شبکه لجستیکی خود برای تسهیل فاصله گذاری اجتماعی انجام داده است. با این وجود آمازون سال قبل اعلام نمود تست کرونای حدود ۲۰ هزار نفر از کارکنانش در شش ماه نخست همه گیری مثبت شده است. تعدادی از کارمندان آمازون، قانونگذاران و مقامات کارگری واکنش این شرکت به بحران سلامت را ناکافی ارزیابی کرده اند.
1399/11/03
13:36:32
0.0 / 5
1134
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک