سایت شیک : طراحی سایت
در حاشیه جلسه هیئت دولت

اخطار وزیر ارتباطات به پیام رسان های متخلف داخلی

اخطار وزیر ارتباطات به پیام رسان های متخلف داخلی

به گزارش سایت شیک، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در رابطه با سوءاستفاده پیام رسان های داخلی از حمایت های دولت، به آنها اخطار داد.‎


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در رابطه با تخلف و گرانفروشی روبیکا اظهار نمود: ما در وزارت ارتباطات در دولت سیزدهم حمایت تمام قدی را از سکوهای داخلی داشته و داریم و به نحوی خودمان را وقف آنها کرده ایم و تمام امکانتمان را هم به کار می گیریم که این سکوها تقویت شوند.
وی ادامه داد: اما این به این معنا نیست که کسی بخواهد خدای نکرده از این حمایت ها سوءاستفاده بکند و حقوق مردم را تضییع و اعتماد مردم را گرفتار خدشه کند. طبق مصوبات شورایعالی فضای مجازی و مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات، باید ترافیک مصرفی سکوهای داخلی یک دوم ترافیک بین الملل باشد و ترافیک تمامی پیامرسان های اجتماعی داخلی هم باید یک سوم باشد.

زارع پور افزود: این مصوبه جاری و ساری است و اگر کسی نمی داند باید هم اکنون بداند. گزارش هایی در رابطه با تخلف به ما رسیده بود که بررسی کردیم و این مساله تایید شد. با عنایت به این که باید مرکز ملی فضای مجازی در رابطه با نحوه جبران این اتفاق نظر بدهد ما بسته پیشنهادی خودمان را به این مرکز دادیم تا در آنجا در رابطه با این مورد تصمیم گیری شود.
وی با تکیه بر این که هر سکوی داخلی که بخواهد حقوق مردم را نقض بکند با او برخورد می شود، خاطرنشان کرد: حقوق و اعتماد مردم خط قرمز ماست، حالا هر شخص و هر جایی باشد. هر سکویی که بخواهد مصوبات کشور را اجرا نکند و حقوق مردم را نادیده بگیرد برایمان خارجی و داخلی ندارد و در رابطه با حقوق مردم، همان نگاهی را که نسبت به خارجی داریم نسبت به داخلی هم خواهیم داشت.1402/08/24
15:29:12
5.0 / 5
256
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک