سایت شیک : طراحی سایت
توسط یكی از شركت های پارك فناوری پردیس انجام گرفت؛

پیاده سازی سامانه ای برای تسهیل سفر اربعین

پیاده سازی سامانه ای برای تسهیل سفر اربعین

به گزارش سایت شیک، با هدف تسهیل سفر اربعین حسینی، سامانه «اولین موکب» توسط یکی از شرکتهای عضو مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس تولید شد.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، یکی از شرکتهای عضو مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس، سوپر اپلیکیشن و سامانه «اولین موکب» را با هدف عرضه خدمات جامع به زائرین اربعین حسینی تولید کرده است.
محمد هاشمی، مدیرعامل این شرکت ضمن اشاره به خدمات متنوعی که مجموعه های مختلف برای تسهیل سفر اربعین عرضه می کنند، اظهار داشت: تنوع این خدمات و عرضه آنها توسط دستگاههای مختلف، نوعی سردرگمی را بین زائرین اربعین حسینی پدید آورده است. برای رفع این مشکل شرکت دیجی فرم به طراحی سوپراپلیکیشن و سامانه «اولین موکب» اقدام نموده است.
وی ادامه داد: کوشیده ایم تا خدمات متنوعی در این برنامه جانمایی شود تا زائرین بتوانند در یک بستر به تمامی خدمات مورد نیاز سفر دسترسی داشته باشند.
هاشمی در مورد بخش های مختلف این سامانه، اظهار داشت: بخش همسفر اربعین برای ثبت نیازمندی سفر و همراهی مسافران با همدیگر طراحی شده است، به صورتی که افراد برای سفر ظرفیت خالی خویش را اعلام و با اشتراک ظرفیت خالی، همسفران خویش را انتخاب خواهند کرد. البته این اطلاعات با ثبت تصویر کارت ملی و احراز هویت خواهد بود.
مدیرعامل این شرکت، معرفی کاروان های زیارتی، ارتباط با سامانه های مختلف در رابطه با اربعین مانند سامانه پلیس من و سامانه سماح و فروشگاه اربعین را از دیگر بخش های این برنامه برشمرد و اضافه کرد: در بخش فروشگاه اربعین، اقلام مورد نیاز این سفر معرفی شده و با همکاری مجموعه های مختلف، این اقلام در اختیار زائرین قرار گرفته است.
هاشمی، خادم اربعین را بخش دیگری از این برنامه معرفی نمود و اظهار داشت: موکب های مختلف می توانند نیازهای خود به خادمین را در این قسمت از برنامه ثبت کنند. افراد متقاضی خدمت در این موکب ها می توانند با ثبت اطلاعات خود، با موکب ها ارتباط بگیرند.
وی اظهار داشت: در بخشی از این برنامه، به معرفی مرزهای خروجی به کشور عراق و راه های رسیدن به آنها پرداخته شده و کاربران می توانند در فضایی تعاملی، نظرات و نکات خویش را به صورت برخط در مورد وضعیت مرزها با سایر کاربران به اشتراک گذارند.
هاشمی افزود: در طراحی این سامانه در قسمتهایی که احتیاج به جمع آوری و ثبت اطلاعات بوده، از سامانه دیجی فرم که از محصولات همین شرکت است، بهره برده ایم. در واقع در طراحی سامانه «اول موکب»، از یکی از تولیدات خود شرکت بهره جسته ایم.
هاشمی در انتها اظهار داشت: برای رفاه بیشتر زائرین، معرفی اماکن زیارتی عراق، نقشه اماکن زیارتی، احکام زیارت و مداحی های اربعینی هم در این سامانه جایابی شده است تا زائرین بتوانند با استفاده از این سامانه، سفر بهتری را تجربه کنند.1402/05/24
08:00:12
5.0 / 5
262
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک