سایت شیک : طراحی سایت
با اعلام اداره فضای سایبری چین؛

نظارت پلت فرم های آنلاین چین بر اطلاعات کاربران

نظارت پلت فرم های آنلاین چین بر اطلاعات کاربران

به گزارش سایت شیک، اداره فضای سایبری چین (CAC)، اخیرا در دستورالعملی، پلت فرم های آنلاین را موظف کرده تا بر صفحات و کاربرانی که اطلاعات نادرست و چالشی منتشر می کنند، نظارت کند.به گزارش سایت شیک به نقل از بلومبرگ، در اطلاعیه اداره فضای سایبری چین آمده است که پلت فرم های آنلاین باید بر روی حساب های کاربری که اطلاعات اشتباه منتشر می کنند یا موضوعات داغ را به شیوه نامناسب و مضر مورد بررسی قرار می دهند، نظارت کنند و آنها را به حالت تعلیق در آوردند.
در سیزدهمین دستورالعمل که در ارتباط با هفته گذشته است جزئیات خاصی در مورد نوع محتوایی که مضر یا غیر قانونی بود ذکر نشده بود اما گفته است که این مسئولیت عرضه دهندگان پلت فرم است تا مدیریت حساب ها را بیشتر و تقویت نمایند.
از جمله الزامات برشمرده شده، تأیید بهتر حساب ها و برچسب گذاری شایعات یا محتوای بحث برانگیز، و ساده سازی الگوریتم برای ترویج محتوای بیشتر است که شایعات را از بین می برد. این سند به اپراتورهای پلت فرم دستور می دهد تا بشدت تولیدکنندگان محتوا را که اطلاعاتی در حوزه هایی همچون امور مالی، آموزش، رسانه و بهداشت عمومی تولید می کنند تأیید کنند.
این امر پس از اینکه چین پیش نویس دستورالعمل هایی که در روز جمعه بر روی تولید کنندگان خدمات آنلاین منتشر نمود صورت گرفت تا محتوای آزار و اذیت سایبری را تحت تهدید جریمه هایی که طبق قوانین موجود برای امنیت آنلاین و محافظت از داده های شخصی می تواند وضع شوند، تحت فشار قرار دهند.

1402/05/02
08:09:07
5.0 / 5
396
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک