سایت شیک : طراحی سایت
زارع پور خبر داد؛

روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند

روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند

به گزارش سایت شیک، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: تا آخر سال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.به گزارش سایت شیک به نقل از مهر، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر امروز (چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه) در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تا آخر سال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند. این کار چند هزار میلیارد تومان هزینه دارد.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص این که در وزارت خانه چه اقداماتی برای مبحث مدیریت سبز در دستورکار دارید، اظهار داشت: یکی از مهم ترین مباحثی که در بحث محیط زیست در دنیا مطرح است، بحث الکترونیکی و هوشمند شدن خدمات است که می تواند سبب کاهش سفرهای درون شهری و کاهش مصرف سوخت و آلاینده ها شود.
زارع پور بیان نمود: سال قبل اتفاق بزرگی که رقم خورد این بود که پنجره ملی خدمات هوشمند دولت افتتاح شد و بیشتر از ۹۵ درصد دستگاه ها به آن متصل شدند و ۵۰ درصد خدمات خویش را از این طریق عرضه می دهند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: هدف گذاری سال جاری اینست که ۱۰۰ درصد خدمات از راه این پنجره و ۲۰ درصد خدمات از راه هوشمند عرضه شود و مردم بتوانند بدون رجوع حضوری، ارسال مدرک و دخالت انسانی از دولت خدمات بگیرند که اساسا این اقدام برکات زیادی دارد.


1402/03/20
10:52:17
5.0 / 5
388
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک