سایت شیک : طراحی سایت

شرکت های تراشه آمریکایی از بازار چین چشم پوشی نمی کنند

شرکت های تراشه آمریکایی از بازار چین چشم پوشی نمی کنند

به گزارش سایت شیک، شرکتهای نیمه رسانای آمریکایی به رغم نگرانی های امنیت ملی دولت آمریکا، خواستار دسترسی به بازار چین بوده و خواهان قوانین شفاف دولت بایدن هستند.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، جان نوفر - رئیس و مدیرعامل انجمن صنعت نیمه رسانای آمریکا - اظهار داشت: این بزرگترین بازار ما است و ما تنها صنعتی نیستیم که مدعی آن هستیم. دیدگاه ما اینست که باید در این بازار حضور داشته باشیم.

نوفر در مصاحبه با بلومبرگ اظهار داشت: این بر عهده دولت می باشد که اولویت های امنیت ملی را تعیین کند. این کار ما نیست. کار ما اینست که مطمئن شویم دولت، زمانی که اقداماتی را برای تضمین امنیت ملی انجام می دهد، می داند چه پیامدی بر تجارت دارد.

مدیرعامل انجمن صنعت نیمه رسانای آمریکا اظهار داشت: خوش بین است که دولت در برخورد با چنین حفاظ هایی، عملگرا خواهد بود تا مطمئن شود که برنامه تراشه ها موفقیت آمیز است و شرکت ها می توانند اعتبار مالی را به دست آورند. این گروه که در کمک به تصویب قوانینی که مشوق ها را فعال می کنند، نقش اساسی داشت، می گوید که خواستار قوانین شفاف در این راه است.

جیمی گودریچ - نایب رییس سیاست جهانی این گروه تجاری - اظهار داشت: ما فقط می خواهیم قوانین جاده ای شفاف وجود داشته باشد تا آنچه دولت فکر می کند یک نگرانی امنیت ملی است، به خوبی تعریف شده و شفاف و همینطور قابل پیشبینی باشد. صریح بگویم ما در دو دولت گذشته، در مورد امنیت ملی و محدودیت های تجاری، کمی سرگردان بودیم.

بر اساس گزارش بلومبرگ، گودریچ اشاره کرد برای شرکت ها در صنعت نیمه رسانا که تلاش می کنند برنامه پنج ساله خویش را مشخص کنند، آگاه نبودن از تحولات شش ماه آینده، ابهامات و چالش های زیادی را به وجود می آورد.

منبع:

1402/02/15
12:49:53
5.0 / 5
442
تگهای خبر: شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک