سایت شیک : طراحی سایت

رقیب جدید توییتر از متا می آید

رقیب جدید توییتر از متا می آید

سایت شیک: بعد از شایعاتی که مدتی قبل سر زبان ها افتاد، شرکت متا تائید کرد سرگرم ساخت شبکه اجتماعی جدیدی است.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، حدود یک ماه پیش این شایعه پیچید که شرکت متا، رقیبی برای توییتر راه اندازی خواهدنمود و الان متا، شایعه مذکور را تائید کرده است. متا اعلام نمود سرگرم بررسی ساخت یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز برای اشتراک گذاری متن است. ما بر این باوریم که فرصت برای فضای جداگانه ای وجود دارد که در آن، تولیدکنندگان محتوا و چهره های عمومی می توانند بروزرسانی های بموقع از علایق خودرا به اشتراک گذارند. اگر خیلی شبیه توییتر به نظر می آید، به سبب این است که خیلی شبیه توییتر است.

الساندرو پالوسی، محقق اپلیکیشن، تصاویری از پلت فرم در دست طراحی را در توییتر به اشتراک گذاشت و شبکه اجتماعی جدید را مانند "اینستاگرامی برای افکار شما" نامید که البته مثل توییتر خواهد بود. متا آشکارا نگفته است که این شرکت، تلاش می کند توییتر را به چالش بکشد اما این مقصود، کاملا منطقی به نظر می آید. به ویژه با در نظر گرفتن اینکه اکوسیستم شبکه اجتماعی متا، فیسبوک و اینستاگرام را در کنترل دارد. اگر متا بتواند پلتفرمی شبیه توییتر عرضه کند، به خوبی با پلت فرم های دیگر این برند، جور می شود.

این که متا چطور با شبکه اجتماعی جدید، به رقابت خواهد برخاست، مشخص نیست. تاکنون، فعلا همه چیز در ایام اول است. ایده اولیه این است که کاربران قادر شوند تفکرات خودرا بوسیله پستهای متنی به اشتراک گذارند و کاربران دیگر را برای در جریان ماندن از تحولات جدید، دنبال کنند. پلت فرم متا مانند توییتر، محدودیت کاراکتر خواهد داشت که فعلا گفته می شود حدود ۵۰۰ کاراکتر است.

بر اساس گزارش وب سایت تراستد ریویو، بااینکه بزرگتر شدن و قدرتمندتر شدن شرکتهای رسانه های اجتماعی، دقیقا بهترین خبر نیست اما بنظر می رسد توییتر برای مدتی همچنان در آشوب خواهد بود و اگر کاربران بتوانند به سرویس مشابهی از داخل اینستاگرام، دسترسی داشته باشید، یقینا عده زیادی به استفاده از آن روی خواهند آورد.

منبع:

1402/02/08
15:47:58
5.0 / 5
468
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک