سایت شیک : طراحی سایت
در واكنش به مقررات اتحادیه اروپا

تبلیغات سیاسی در فیس بوک و اینستاگرام ممنوع می شود

تبلیغات سیاسی در فیس بوک و اینستاگرام ممنوع می شود

سایت شیک: مدیران شرکت ˮمتا پلتفرمزˮ از ترس اینکه این شرکت قادر به رعایت کامل مقررات جدید اتحادیه اروپا درباره ی کارزارهای آنلاین نباشد، سرگرم بحث درباره ی ممنوعیت تبلیغات سیاسی در این منطقه هستند.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، روزنامه فایننشیال تایمز در گزارشی نوشت: قانونگذاران اتحادیه اروپا در فوریه توافق کردند مقررات درباب تبلیغات سیاسی هدفمند را برای مقابله با انتشار اطلاعات گمراه کننده در زمان انتخابات، سخت گیرانه کنند. مقررات پیشنهادی، غولهای فناوری آمریکایی را ملزم می کند اطلاعات بیشتری درباره ی تبلیغات سیاسی هدفمند در پلت فرم های خود، فراهم آورند و در صورت نقض این مقررات، معادل چهار درصد از گردش مالی جهانی خود، جریمه خواهند شد.

فایننشیال تایمز به نقل از منابع آگاه نوشت: مدیران متا از این نگران هستند که تعریف تبلیغات سیاسی، تحت برنامه های اتحادیه اروپا، به حدی گسترده خواهد بود که نپذیرفتن همه تبلیغات سیاسی پولی در سایتهای این شرکت، گزینه راحت تری خواهد بود.

بر اساس گزارش رویترز، کمیسیون اروپا دسامبر گذشته به متا هشدار داد که با مختل کردن رقابت در بازارهای تبلیغات طبقه بندی شده آنلاین و سوءاستفاده از موقعیت برترش، قوانین ضد انحصارطلبی اتحادیه اروپا را نقض کرده است.
1402/01/12
18:32:11
5.0 / 5
518
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک