سایت شیک : طراحی سایت

قطعی سریالی توییتر

قطعی سریالی توییتر

سایت شیک: کاربران توییتر روز چهارشنبه مشکل لود شدن این سرویس را در تازه ترین سلسله از اختلالاتی که از زمان مالکیت ایلان ماسک پیدا کرده است، گزارش کردند.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، طبق آمار وب سایت رصد قطعی داون دتکتور، کاربران ارسال گزارش مشکل لود شدن توییتها از این سایت را درست ساعت ۱۰ بامداد روز چهارشنبه به وقت لندن شروع کردند.

ماه گذشته هم دسترسی هزاران کاربر به توییتر در آسیا و آمریکا برای ساعاتی قطع شده بود. طبق آمار وب سایت داون دتکتور در جریان این اختلال، بیش از هشت هزار کاربر در آمریکا، با مشکل دسترسی به توییتر روبرو شدند. اما توییتر در این زمینه اظهارنظری نکرده بود و صفحه وضعیت این شبکه اجتماعی نشان می داد که فعالیت همه سیستمها، عادی هستند.

پیش از آن توییتر بعد از اینکه یک کارمند، بصورت تصادفی اطلاعات را حذف نمود و از آنجائیکه به سبب اخراجهای گسترده توسط ایلان ماسک، هیچ کس در تیم مسئول باقی نمانده بود، مبتلا به اختلال شده بود. بروز این اختلال سبب شده بود کاربران نتوانند توییت ارسال کرده یا بازنشر کنند و با پیام خطایی با این مضمون که شما به سقف روزانه ارسال پیام رسیده اید، روبرو شده بودند.

توییتر در دسامبر هم با یک اختلال بزرگ روبرو شده بود که طی آن، دسترسی ده ها هزار کاربر جهانی به این پلت فرم یا قابلیتهای آن به مدت چند ساعت، قطع شده بود.

تکرار بروز اختلال، انتقاد جک دورسی، یکی از موسسان توییتر که قبل از این از خرید توییتر توسط ایلان ماسک، حمایت کرده بود را هم برانگیخت. دورسی در شبکه اجتماعی غیرمتمرکز نوستر نوشته بود: سابق بر این، هر زمان سرویسی مبتلا به اختلال می شد، مردم به توییتر می رفتند تا درباره ی آن صحبت کنند.

از اکتبر گذشته که توییتر توسط ایلان ماسک به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار خریداری شده است، تعداد کارمندانش بیش از دو سوم کاهش پیدا کرده است و از ۷۰۰۰ نفر، به حدود ۲۳۰۰ نفر رسیده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، توییتر هفته جاری باز هم برخی از کارمندانش همچون اعضای تیم مهندسی و محصول را اخراج کرد.

منبع:

1401/12/11
14:26:36
5.0 / 5
555
تگهای خبر: خرید , سایت , سرویس , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک