سایت شیک : طراحی سایت

رکود در بازار لپ تاپ

رکود در بازار لپ تاپ

سایت شیک: رییس اتحادیه فناوران کامپیوتر تهران از رکود در بازار لپ تاپ آگاهی داد و اظهار داشت که هم اکنون حداقل قیمت به هشت میلیون و 500 هزار تومان رسیده است.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، در هفته های اخیر نرخ ارز سیر صعودی داشته و این وضعیت بر بازارهای دیگر همچون مسکن، خودرو و غیره هم اثر داشته است. اما بنظر می رسد این وضعیت مربوط به بازار کالاهایی است که قابلیت سرمایه گذاری و جذب سرمایه های افراد را دارند، نه کالاهای مصرفی با دوام. چونکه روسای اتحادیه های فروشندگان موبایل و لوازم خانگی از افت تقاضا در این بازارها در پی افزایش نرخ ارز آگاهی داده اند.
محمدرضا فرجی تهرانی -رئیس اتحادیه فناوران کامپیوتر تهران- نیز در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه کالاهای این صنف وارداتی است و نرخ ارز مستقیم بر قیمت آنها تاثیر دارد، اظهار داشت: هم اکنون حداقل قیمت لپ تاپ هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. این مدل لپ تاپ در حد استفاده یک بچه دبستانی است.
وی در پاسخ به این که افزایش نرخها چه تاثیری بر تقاضا در بازار داشته است، اظهار داشت: باتوجه به افزایش نرخها با افت تقاضا مواجه شدیم و بازار در رکود کامل به سر می برد.
رییس اتحادیه فناوران کامپیوتر تهران در ادامه با اشاره به لزوم کاهش و ثبات نرخ ارز، اشاره کرد: در این صورت می توان انتظار داشت توان خرید مردم بالا رود.

منبع:

1401/10/05
11:20:36
5.0 / 5
331
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک