سایت شیک : طراحی سایت
ایلان ماسك:

توییتر بلو احیانا تا آخر هفته آینده برمی گردد

توییتر بلو احیانا تا آخر هفته آینده برمی گردد

به گزارش سایت شیک، ایلان ماسک، مالک میلیاردر توییتر اعلام نمود توییتر بلو احیانا تا آخر هفته آینده برمی گردد.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، توییتر روز جمعه سرویس اشتراکی توییتر بلو که شامل تیک آبی احراز هویت است را به دنبال رشد قارچ گونه حساب های جعلی، متوقف کرد.

تیک آبی پیش از این مختص حسابهای سیاستمداران، شخصیتهای معروف، روزنامه نگاران و سایر چهره های عمومی بود و هویت آنها را تائید می کرد. اما تیک آبی حالا بعنوان گزینه سرویس توییتر بلو با هزینه اشتراک ماهانه هشت دلار برای همه کاربران عرضه شده است تا همزمان با خروج آگهی دهندگان از توییتر، به افزایش درآمد این شرکت شبکه اجتماعی کمک نماید.

چندین کاربر روز جمعه گزارش کردند گزینه اشتراک جدید برای تیک احراز هویت توییتر بلو، ناپدید شده و یک منبع مطلع به رویترز اظهار داشت: عرضه این سرویس فعلاً متوقف شده است. اما توییتر در اینباره اظهارنظر نکرد.

حساب پشتیبانی توییتر که برچسب رسمی داشت، در توییتی اعلام نمود: برای مبارزه با جعل هویت، این پلت فرم برچسب رسمی را به برخی از حسابهای کاربری افزوده است. این برچسب چهارشنبه گذشته معرفی شده بود اما ساعاتی بعد توسط ایلان ماسک لغو شد.

بر اساس گزارش رویترز، ایلان ماسک در اولین ایمیلی که پنج شنبه گذشته به کارمندان توییتر فرستاد، اعلام نمود توییتر اگر نتواند درآمد اشتراک را برای جبران کاهش درآمد تبلیغاتی افزایش دهد، قادر نخواهد بود در رکود اقتصادی در پیش، دوام بیاورد.
1401/08/23
12:04:08
5.0 / 5
242
تگهای خبر: سرویس , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک