سایت شیک : طراحی سایت

درخواست سازمان ملل از ایلان ماسک برای صیانت از حقوق بشر در توییتر

درخواست سازمان ملل از ایلان ماسک برای صیانت از حقوق بشر در توییتر

سایت شیک: کمیسر عالی سازمان ملل متحد برای حقوق بشر در نامه گشاده ای به ایلان ماسک، از مالک جدید توییتر خواست اطمینان حاصل کند حقوق بشر، برای مدیریت این پلت فرم محوری خواهد بود.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، توییتر روز جمعه ۵۰ درصد از کارمندانش را اخراج کرد و توییت های کارمندان این شرکت شبکه اجتماعی نشان میدهد که تیم مسئول حقوق بشر، در بین اخراجی ها بوده اند. فولکر تورک، کمیسر عالی سازمان ملل متحد برای حقوق بشر، اظهار نمود که این اتفاق شروع دلگرم کننده ای نیست.

در نامه تورک آمده است: توییتر قسمتی از انقلاب جهانی است که نحوه ارتباط ما را تغییر داده است. اما من با نگرانی و دغدغه نسبت به میدان عمومی دیجیتالی مان و نقش توییتر در آن می نویسم. مانند همه شرکت ها، توییتر باید نسبت به مسائل منفی مربوط به پلت فرم خود، باخبر باشد و اقداماتی را برای رسیدگی به آنها انجام دهد. احترام به حقوق بشر مشترک ما باید حفاظت هایی را جهت استفاده از این پلتفرم، بوجود آورد. به اختصار، از شما می خواهم مطمئن باشید حقوق بشر برای مدیریت توییتر تحت مالکیت شما، محوری خواهد بود.

بر اساس گزارش رویترز، اخراج های روز جمعه بعد از یک هفته ‌پریشانی و ابهام درباره ی آینده توییتر تحت مالکیت ایلان ماسک که پولدارترین مرد جهان است و می گوید این سرویس با کاهش شدید درآمد روبرو شده است، روی داد.
1401/08/16
10:13:58
5.0 / 5
390
تگهای خبر: دیجیتال , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک