سایت شیک : طراحی سایت
توضیحات وزیر ارتباطات درباره قطعی اینترنت در روزهای اخیر:

پهنای باند اینترنت کاهش پیدا نکرده است

پهنای باند اینترنت کاهش پیدا نکرده است

به گزارش سایت شیک، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر این که در ایام اخیر پهنای باند اینترنت کاهش پیدا نکرده است، اظهار داشت: بخاطر مسائل امنیتی و تعدادی از بحث هایی که این روزها وجود دارد، ممکنست گاهی اوقات محدودیت هایی توسط دستگاه های امنیتی تصمیم گیری و اعمال شود، ولی در کل ما کاهش باند نداشته ایم.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص این که بنظر می رسد در ایام اخیر سرعت اینترنت کم شده و پهنای باند کاهش پیدا کرده است، اشاره کرد: پهنای باند کاهش پیدا نکرده است. ما این مساله را بصورت مستمر رصد می نماییم. بخاطر مسائل امنیتی و تعدادی از بحث ها که این روزها است، ممکنست گاهی اوقات محدودیت هایی توسط دستگاه های امنیتی تصمیم گیری و اعمال شود، ولی در کل ما هیچ کاهش پهنای باندی نداشته ایم و پهنای باند مورد نیاز کشور را بصورت روتین تامین می نماییم.
این عضو دولت همین طور در رابطه با روند پیوستن دستگاهها به پنجره ملی خدمات اشاره کرد: همانطور که می دانید تا آخر شهریور ماه دستگاهها مکلف شده اند که پنجره خودرا راه اندازی کنند و تا دیماه به پنجره خدماتی که وزارت ارتباطات راه اندازی می نماید بپیوندند.
وی اضافه کرد: ما پنجره ملی خدمات را زودتر از موعد مقرر راه اندازی کردیم و چندین دستگاه نیز تا کنون به آن پیوسته اند. در حقیقت تعدادی از دستگاهها علاوه بر این که پنجره خودرا راه اندازی کرده اند به پنجره ملی نیز متصل شده اند.
وی اضافه کرد: تعدادی از دستگاهها نیز خدمات خودرا بصورت مستقیم از پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ارائه می کنند.
زارع پور خطاب به خبرنگاران، اظهار داشت: تا الان که خدمت شما هستم حدود 60 دستگاه بوسیله پنجره ملی خدمات خودرا ارائه می دهند و حدود 30 دستگاه هم از قبل بوسیله پنجره ملی مجوزها، خدمات خودرا که عموما دادن مجوز هست ارائه کردند و چون پنجره ملی مجوزها به پنجره ملی خدمات متصل شده است، می توان اظهار داشت که حالا حدود 90 دستگاه در پنجره ما حضور دارند و روند پیوستن دستگاهها به این پنجره ادامه دارد. دیشب سازمان محیط زیست به این پنجره وصل شد، روز گذشته بانک مرکزی و این روند ادامه دارد و این پنجره می تواند مرجع تعامل دولت با مردم باشد.1401/07/01
14:54:36
5.0 / 5
348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک