سایت شیک : طراحی سایت
نوری:

دولت قیمت اینترنت را کاهش دهد

دولت قیمت اینترنت را کاهش دهد

به گزارش سایت شیک، رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که انتظار می رود دولت در رابطه با زیرساخت ها و افزایش پهنای باند و تسهیل دسترسی و کاهش قیمت های تمام شده اینترنت اقدامات جدی انجام دهد.


غلامرضا نوری قزلجه در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به کاهش سرعت اینترنت و افزایش قیمت بسته های اینترنتی اظهار نمود: با عنایت به پیشرفت در حوزه فناوری و IT انتظار مردم و کاربران اینست که حداقل ماهانه و به صورت فصلی شاهد بهبود در عرضه خدمات در حوزه اینترنت باشند اما عملا آنچه کاربران تجربه می کنند سپری شدن یک مسیر برعکس است.
وی با بیان اینکه مردم از کندی سرعت اینترنت گلایه دارند، افزود: سرعت اینترنت پایین آمده، دسترسی ها سخت تر شده و در عین حال قیمتها هم افزوده شده است حال اینکه انتظار می رود با عنایت به تیراژ بالای روزانه استفاده کاربران و پیشرفت تکنولوژی با کاهش هزینه استفاده از اینترنت مواجه باشیم نه اینکه کماکان افزایش قیمت را در این عرصه ببینیم.
نوری افزود: نه تنها تسهیل در دسترسی ها در حوزه فضای مجازی و سایت ها را شاهد نیستیم که ما هم بعنوان یک کاربر این وضعیت را لمس می نماییم که قیمت اینترنت افزایش پیدا کرده و دسترسی ها هم سخت تر شده است. انتظار می رود با گذشت یک سال از عمر دولت سیزدهم، دولت زیرساخت ها را ارتقاء داده و با افزایش پهنای باند و تسهیل دسترسی ها شاهد کاهش قیمت های تمام شده و انجام اقدامات جدی باشیم نه اینکه برعکس کیفیت استفاده از اینترنت و سرعت پایین آید.
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی اظهار داشت: این فراکسیون مبحث کاهش سرعت اینترنت و به دنبال آن کم شدن دسترسی به سایت ها و اپلیکیشن های مختلف را از طرق متعدد پیگیری می کند و این را بعنوان اولویت ها و برنامه های کاری اش پیگیری خواهد نمود.
منبع:

1401/06/14
23:52:07
5.0 / 5
686
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک