سایت شیک : طراحی سایت

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت

سایت شیک: مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت بمنظور بررسی گزارش عملکرد و ارائه صورت های مالی شرکت ارتباطات زیرساخت در سال 1400 اجرا شد.به گزارش سایت شیک به نقل از مهر، جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور نمایندگان سهامداران و اعضای مجمع و همین طور دکتر امیر محمدزاده لاجوردی معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین مدیر عامل و تعدادی از مدیران شرکت به ریاست مهندس انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و نایب رئیس مجمع عمومی صاحبان سهام یکشنبه ششم شهریور ماه در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا شد.
در جریان این جلسه دکتر لاجوردی معاون وزیر و رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت گزارشی از عملکرد، پیشرفت طرح ها، پروژه ها، تحقق اهداف کمی و کیفی و نقش آفرینی شرکت در تامین پهنای باند کشور ارائه نمود.
وی در ادامه توضیحاتی را درباب طرح های توسعه و تکمیل پروژه های شبکه های زیر ساختی ارتباطات کشور و همین طور پروژه های توسعه ای شبکه ملی اطلاعات و تکالیف شرکت در آن و راه اندازی قطب مراکز داده کشور ارائه نمود.
در ابتدای این جلسه دکتر مطلق سرپرست دفتر مدیریت پروژه و بودجه، گزارش کاملی از درآمد و هزینه ها، دارایی های شرکت، منابع و مصارف، مطالبات و بدهی ها، برنامه های عملیاتی سال 1400 برمبنای بودجه مصوب، تکالیف قانونی مقرر در اسناد بالادستی و تکالیف مندرج در صورتجلسات قبلی مجمع همراه با راهکارهای پیشنهادی ارائه نمود.
همچنین در این نشست بعد از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی و توضیحات ارائه شده توسط داود کاشانی مدیر کل مالی و ذیحسابی و اعضای هیأت مدیره، اعضای مجمع عمومی ضمن تشکر ویژه از عملکرد مطلوب مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیر ساخت، عملکرد هیات مدیره و صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ این شرکت را تایید و تصویب نمودند.
در ادامه جلسه مهندس انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و نایب رئیس مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به گزارش مطلوب ارائه شده توسط حسابرس قانونی اظهار داشت: این مساله بیان کننده تلاش و اهتمام ویژه کارکنان و مدیران زحمتکش شرکت ارتباطات زیرساخت است که با وجود حجم بالا و اهمیت و حساسیت طرح ها و پروژه های در دست اجرا، تمامی موارد مربوط به صورتحساب های مالی، حسابداری و قانونی را به نحو احسن انجام داده اند.
وی در آخر ضمن تشکر و قدردانی ویژه از مجموعه کارکنان و مدیران شرکت ابراز امیدواری کرد که در سایه زحمات و کوشش های شبانه روزی آنان، شاهد تحقق صد در صدی اهداف پیش بینی شده باشیم.


منبع:

1401/06/09
08:51:14
5.0 / 5
642
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک