سایت شیک : طراحی سایت
اطلاع رسانی درباره پستهای جعلی؛

نگرانی توئیتر از سوءاستفاده های تازه انتخاباتی در آمریکا

نگرانی توئیتر از سوءاستفاده های تازه انتخاباتی در آمریکا

سایت شیک: توئیتر روز گذشته اعلام نمود در وب سایت خود اطلاعات صحیح در رابطه با انتخابات میان دوره ای ماه نوامبر آمریکا و نیز نحوه شناسایی و مقابله با پست های دروغین و فریبنده را منتشر خواهدنمود.به گزارش سایت شیک به نقل از رویترز، مشاوران متخصص حقوق مدنی و اطلاعات نادرست در فضای آنلاین، رسانه های اجتماعی و پلت فرم های فناوری را متهم کرده اند که به اندازه کافی برای جلوگیری از افشای اطلاعات نادرست تلاش نمی کنند. توئیتر در تلاش است دراین زمینه از خود رفع بهتان کند.
توئیتر از سال ۲۰۱۸ کوشش های خود برای مقابله با انتشار اخبار جعلی را بطور مفصل سازماندهی و تصریح کرده این تلاش ها را در انتخابات میان دوره ای ۸ نوامبر هم انجام خواهد داد، انتخاباتی که طی آن برای صدها کرسی نمایندگی در مجلس نمایندگان و سنا تصمیم گیری می شود.
توئیتر امیدوار است از این طریق شناسایی و حذف محتوای فریبنده با هدف منصرف کردن مردم از رأی دادن، تضعیف اعتماد عمومی به نتیجه انتخابات و ارائه جزییات نادرست در مورد نتیجه انتخابات، تسهیل شود.
این شرکت در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا حجم زیادی از مطالب ارسالی کاربران و حتی شخص ترامپ را به سبب محتوای دروغین حذف نمود و در نهایت چند روز بعد از آن که حامیان رییس جمهور وقت آمریکا در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ به ساختمان کنگره ایالات متحده حمله کردند، توئیتر دونالد ترامپ را بطور کامل تعلیق کرد.


منبع:

1401/05/23
15:23:40
5.0 / 5
669
تگهای خبر: آنلاین , توئیتر , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک