سایت شیک : طراحی سایت

تولید گوشیهای سامسونگ کاهش پیدا کرد

تولید گوشیهای سامسونگ کاهش پیدا کرد

سایت شیک: اطلاعات به دست آمده از منابع آگاه نشان میدهد فروش ضعیف، سامسونگ را وادار کرده است در آستانه رکود اقتصادی، تولید تلفن های هوشمند را بی سر و صدا کم کند.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، همزمان با پیش بینی رکود اقتصاد جهانی از طرف مفسرین بازار، بنظر می رسد شواهد مالی از افزایش هزینه مصرف کنندگان در دوران پساکرونا، کاهش پیدا کرده است. در صورتیکه سازندگان بهترین تلفنهای هوشمند اندرویدی تحت تاثیر تغییر رفتار مصرف کننده و کاهش هزینه مصرف کننده، با کاهش فروش روبرو شده اند، اما ظاهرا سامسونگ حاضر نشده است به تاثیر این وضعیت بر تولید محصولات و برنامه های تولیدش اذعان کند.

اگر چه سامسونگ قبل از این فروش ثابت تلفن هوشمند در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ را پیش بینی کرده بود، اما گزارش انحصاری رویترز، وضعیت متفاوتی را در دو کارخانه این شرکت کره ای در ویتنام ترسیم کرده است. این دو کارخانه، عامل نیمی از تولید سالانه تلفنهای هوشمند سامسونگ هستند و کارخانه تای گوین، ۱۰۰ میلیون دستگاه در سال تولید می کند. با اینحال صحبت ها با چندین کارگر این کارخانه حاکی از آنست که برخی از خطوط تولید بجای شش روز معمول، تنها سه یا چهار روز در هفته فعالیت می نمایند و اضافه کاری هم وجود ندارد.

اگر صحبتهای این کارگران درست باشد، به مفهوم کندی کسب وکار سامسونگ است. با اینحال بر اساس گزارش رویترز، ممکنست این شرکت کمبود تولید در ویتنام را با کمک کارخانه هایش در هند و کره جنوبی، جبران کند. این برند ظاهرا هیچ برنامه ای برای کاهش اهداف تولید سالانه در ویتنام ندارد.

کارگران ویتنامی سامسونگ نگران از دست دادن کار و کاهش دستمزد هستند. برندهای فناوری بزرگی مانند گوگل و مِتا، استخدام را آهسته کرده اند و برندهایی مانند مایکروسافت و نت فلیکس، با اشاره به کاهش هزینه مصرفی و نزدیک شدن رکود اقتصادی، کارکنانشان را تعدیل کرده اند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری اندروید پلیس، از نظر برخی، این تغییرات به عنوان مهیا شدن سامسونگ برای کاهش بودجه مصرف کننده برای محصولات پایین رده و میان رده قابل تفسیر است. گزارش مالی سه ماهه دوم سامسونگ، رشد ۱۲ درصدی سود را نشان داد اما بعد از گزارش درباره افزایش موجودی مدل های ارزان قیمت، این شرکت ممکنست به گوشیهای مدل بالاتر متمرکز شود. این مبادرت به سامسونگ کمک خواهدنمود توان رقابتش در مقابل اپل را حفظ نموده و سهم بازارش را تا زمان رفع رکود، از دست ندهد.

منبع:

1401/05/17
22:28:35
5.0 / 5
711
تگهای خبر: سامسونگ , شركت , فناوری , گوشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک