سایت شیک : طراحی سایت

تشریح اقدامات ستاد اربعین شرکت ملی پست

تشریح اقدامات ستاد اربعین شرکت ملی پست

به گزارش سایت شیک رییس ستاد اربعین شرکت ملی پست اظهار داشت: هماهنگی هایی انجام شده که از امروز تا شروع مراسم راهپیمایی اربعین، گذرنامه زوار با سرعت و دقت کافی بموقع به دستشان برسد.


سعید شریف زاده در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه امسال برای نخستین بار ستاد اربعین در شرکت ملی پست ایران تشکیل می شود، اظهار داشت: شرکت ملی پست ایران تلاش می کند خدماتی را به زوار حضرت سیدالشهداء(ع) در اربعین عرضه نماید. بدین سبب امسال پیش از این که مردم مراحل اجرائی اربعین را شروع کنند، ما با مسئولان مربوطه، هماهنگی هایی را انجام داده ایم که خدماتی را پیش از شروع راهپیمایی به زائران ارائه دهیم تا بتوانیم راهپیمایی اربعین را برای زوار تسهیل نماییم.
وی افزود: نخستین موضوع هماهنگی با اداره گذرنامه ناجاست. بدین جهت اطلاع رسانی های مشترکی به زوار داشته ایم که از همین الان تاریخ اعتبار گذرنامه های خودرا بررسی نمایند، کسانی که نیاز به تعویض دارند در دستور کار قرار دهند و کسانی که گذرنامه ندارند و می خواهند تهیه کنند، درخواست دهند و ما اینها را برای رساندنشان برنامه ریزی کرده ایم. هماهنگی ها با ناجا انجام شده که در طول این مدت زمان از امروز تا شروع مراسم راهپیمایی اربعین، گذرنامه زوار با سرعت و دقت کافی و پیش بینی هایی که در جوار این مساله باید مراعات شود، بموقع برسد. همین طور رهگیری هایی را برای هموطنان پیش بینی کردیم که بتوانند پروسه ارسال را طی این مسیر از صدور گذرنامه تا رسیدن به مقصدی که تعیین شده، بوسیله اینترنت و اپلیکیشن های موجود، رصد کنند.
رییس ستاد اربعین شرکت ملی پست اظهار نمود: ازطرفی با ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور هماهنگی شده که با معرفی آنها، مرسوله های مواکب را، هر مرسوله ای که باشد، چه اسناد و مدارک و چه اقلامی که برای پذیرایی و خورانیدن زوار موکب ها مقرر است حمل شود، بصورت رایگان تا مبادی خروجی مرزی انجام خواهیم داد.
شریف زاده اشاره کرد: مدیرعامل شرکت پست ایران بتازگی دیداری با رئیس پست کشور عراق داشتند و در هماهنگی هایی با ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، قرار شد که در چند عمود، باجه های پستی را داشته باشیم، برای رهگیری و رصد مرسوله هایی از زوار که گم شده باشد و اقداماتی را پیش بینی کردیم که اینها را به دستشان برسانیم. همین طور صندوق های اماناتی را در نجف و کربلا، تعبیه خواهیم کرد که امانات زوار را بپذیریم تا آنها به آسانی به زیارتشان بپردازند و این امانات با باردیگر بهشان برگردانیم.
منبع:

1401/04/26
10:34:47
5.0 / 5
641
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک