سایت شیک : طراحی سایت
مشاور وزیر ارتباطات :

محدودیت دسترسی به اینترنت در مناطق نزدیک به حوزه های کنکور

محدودیت دسترسی به اینترنت در مناطق نزدیک به حوزه های کنکور

مشاور وزیر ارتباطات ضمن اعلام این که امروز و فردا در حوزه های برگزاری کنکور محدودیت دسترسی به اینترنت اعمال می شود، اظهار داشت: به علت امنیت در برگزاری کنکور اطلاع رسانی لحظات آخر صورت گرفت.مهدی سالم مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره این که چرا از جمر (دستگاه تولیدکننده پارازیت) استفاده نشد، اظهار داشت: برای حوزه های امتحانی کنکور باید چندین هزار جمر تهیه می شد و از ِآن سو اینترنت ممتحنین و مسؤلان اجرایی کنکور با اختلال رو به رو می شد بنابراین این اقدام صورت نگرفت.
وی درباره دلیل دیر اعلام شدن این محدودیت اظهار داشت: یکی دیگر از مباحثی که هم اکنون مطرح می شود این است که چرا پیشتر درباره محدودیت اینترنت در حوزه های برگزاری آزمون کنکور اطلاع رسانی نشده بود که در پاسخ باید بگویم، از آنجائیکه آزمون کنکور باید امن و مطمئن برگزار گردد برخی اقدامات باید در آخرین لحظات اطلاع رسانی شود.
مشاور وزیر ارتباطات ضمن اشاره به این که بنده شخصاً مخالف اجرای چنین محدودیتی بودم، اظهار داشت: این تصمیم گیری در مراجع ذیصلاح گرفته شده است. چهار سال است که محدودیت اینترنت در حوزه های برگزاری کنکور اجرایی می شود و مبحث جدیدی نیست.
وی پیش از این در توییتی نوشت به درخواست وزارت علوم و البته مراجع ذیصلاح، امروز و فردا در حوزه های برگزاری آزمون کنکور دسترسی به اینترنت محدود خواهد بود.
رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه از ساکنین محدوده ها بابت این اختلال عذر خواهی کرد

1401/04/09
21:27:45
5.0 / 5
715
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک