سایت شیک : طراحی سایت
پس از هك وزارت مسكن روسیه؛

اخطار روسیه درباره احتمال درگیری نظامی به دلیل حملات سایبری غرب

اخطار روسیه درباره احتمال درگیری نظامی به دلیل حملات سایبری غرب

به گزارش سایت شیک روسیه به غرب اخطار داد حملات سایبری ضد زیرساخت های این کشور منجر به رویارویی مستقیم نظامی می شود و تلاش ها برای به چالش کشیدن مسکو در حوزه سایبری با اقدامات متقابل هدفمند مواجه خواهد شد.به گزارش سایت شیک به نقل از رویترز، این اخطار بعد از آن صادر شد که وبسایت وزارت مسکن روسیه در هفته گذشته هک شد و جستجوی اینترنتی این سایت منجر به نمایش عبارت "شکوه اوکراین" به زبان اوکراینی شد.
وزارت خارجه روسیه در اطلاعیه ای اعلام نمود زیرساخت های حیاتی و نهادهای دولتی روسیه در معرض حملات سایبری قرار گرفته اند و شخصیت هایی در ایالات متحده و اوکراین را مسئول این حملات عنوان نمود.
در این بیانیه آمده است: مطمئن باشید روسیه اقدامات تهاجمی را بی پاسخ نخواهد گذاشت. تمام گام های ما مطابق با قوانین روسیه و مقررات بین المللی بوده و سنجیده و هدف مند خواهند بود.
در اطلاعیه ای که توسط رئیس واحد امنیت اطلاعات بین المللی این وزارت خانه صادر شد، آمده است: «نظامی سازی فضای اطلاعاتی توسط غرب و کوشش برای تبدیل آن به عرصه رویارویی بین دولتی، خطر درگیری مستقیم نظامی با نتایج غیرقابل پیشبینی را به شدت افزایش داده است».
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در ماه می گفت تعداد حملات سایبری به روسیه توسط "ساختارهای دولتی" خارجی چندین برابر افزایش پیدا کرده و از مقامات این کشور خواست تا برای تقویت امنیت در حوزه فناوری اطلاعات بیشتر تلاش کنند.

1401/03/20
14:19:42
5.0 / 5
653
تگهای خبر: اینترنت , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک