سایت شیک : طراحی سایت

حذف شماره های همراه از جستجوگر گوگل امکان پذیر شد

حذف شماره های همراه از جستجوگر گوگل امکان پذیر شد

بعد از ممکن شدن حذف برخی اطلاعات شخصی از جستجوگر گوگل حالا حذف شماره تلفن های همراه هم از این جستجوگر اینترنتی ممکن شده است.به گزارش سایت شیک به نقل از انگجت، گوگل مدت هاست درخواست هایی را برای حذف برخی اطلاعات شخصی از نتایج جستجوگر خود پذیرفته است، اما حالا یک گزینه مفیدتر در دسترس قرار گرفته است. گوگل این خط مشی را گسترش داده تا به شما امکان دهد اطلاعات تماس مانند شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و آدرس های فیزیکی را حذف کنید.
بر طبق موضع قبلی این شرکت، پذیرش چنین درخواست هایی به موارد خاص محدود شده بود. بعنوان مثال، در صورت کلاهبرداری آشکار بانکی چنین اقدامی ممکن بود. در عین حال گوگل همچنان درخواست ها را بررسی می کند تا مطمئن شود که صادق هستند. بعنوان مثال، گوگل شماره های مراجعی را که خدمات عمومی عرضه می دهند، پاکسازی نمی نماید. همینطور یک دولتمرد نمی تواند به آسانی درخواست کند که شماره تلفن دفترش از این جستجوگر حذف شود.
این تحول به دنبال دیگر تلاشهای اخیر برای پیشگیری از انتشار اطلاعات حساس از راه گوگل است. از سال گذشته، کاربران زیر ۱۸ سال گوگل می توانند درخواست حذف تصاویر خویش را از جستجوگر تصویری این شرکت مطرح کنند. رویه هایی از این دست می تواند سبب خنثی کردن افراد مزاحم، آزاردهنده ها و تعقیب کنندگانی شود که روی جستجوگر گوگل برای رسیدن به اهداف خود حساب می کنند.


منبع:

1401/02/10
12:18:04
5.0 / 5
695
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک