سایت شیک : طراحی سایت

تولید خودکار زیرنویس برای ویدئوها در اینستاگرام افزوده شد

تولید خودکار زیرنویس برای ویدئوها در اینستاگرام افزوده شد

سایت شیک: اینستاگرام قابلیت زیرنویس هایی (کپشن) که بصورت خودکار برای ویدئوها در این اپلیکیشن تولید می شوند را معرفی نمود.به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، تا حالا تولیدکنندگان محتوا بصورت دستی کپشن برای ویدئو های خود اضافه می کردند. اینستاگرام اعلام نمود افزودن کپشن اینستاگرام را برای کاربران ناشنوا و کم شنوا دسترس پذیرتر می کند.

این قابلیت جدید برای کاربرانی مفید خواهد بود که ترجیح می دهند ویدئوها را بدون صدا ببینند. این توانایی در حالی در اینستاگرام عرضه می شود که سرویس ویدیوی کوتاه تیک تاک در آوریل سال ۲۰۲۱ کپشن خودکار را معرفی نمود.

شرکت اینستاگرام در گفت و گو با وب سایت تِک کرانچ تایید نمود کپشن هایی که بصورت خودکار تولید می شوند، به ۱۷ زبان شامل انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی، فرانسوی، عربی، ویتنامی، ایتالیایی، آلمانی، ترکیه ای، روسی، تایلندی، تاگالوگ، اردو، مالایی، هندی، اندونزی و ژاپنی قابل دسترس خواهد بود. اینستاگرام اعلام نمود پشتیبانی از زبانهای بیشتر در راه خواهد بود.

آدام موسری، مدیر اینستاگرام در پستهایی که در حسابهای شبکه اجتماعی خود منتشر کرد، اعلام نمود قابلیت جدید مدتها مورد انتظار بود و کاربران می توانند این توانایی را فعال یا غیرفعال کنند و اشاره کرد هوش مصنوعی مورد استفاده برای تولید خودکار کپشن ها همچنان بهبود پیدا خواهدنمود.

این خبر در شرایطی اعلام می شود که اینستاگرام درحال به روز کردن پلت فرم خود و راه اندازی قابلیت های جدید برای رقابت بهتر با تیک تاک است.

بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، راه اندازی قابلیت جدید یک روز بعد از آن اعلام گردید که اینستاگرام از اختتام پشتیبانی اپلیکیشن خود برای IGTV آگاهی داد. اینستاگرام حالا به همه ویدئوها در اپلیکیشن اصلی خود متمرکز می شود و به ساده کردن و بهبود ویدیو در اپلیکیشن اینستاگرام در ماه های آتی ادامه می دهد. اینستاگرام تمرکز خود بر قابلیت ریلز (Reels) را مورد تاکید قرار داد و اشاره کرد ریلز همچنان بزرگترین سهم را در رشد تعامل کاربران در این اپلیکیشن دارد و می خواهد به سرمایه گذاری در این توانایی ادامه دهد.

منبع:

1400/12/11
21:48:35
5.0 / 5
758
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک